Kultura i rozrywka

andrzej pilipiuk książki

Andrzej Pilipiuk. Książki polskiego autora fantasy

2023-07-14
Jeśli do tej pory nie znałeś Andrzeja Pilipiuka i jego książek, to najwyższy czas to zmienić. Zobacz, które książki Andrzeja Pilipiuka warto przeczytać.
Brandon Sanderson ksiazki

Brandon Sanderson. Książki popularnego autora fantasy

2023-07-14
Brandona Sanderson i jego książki przeniosą cię do świata fantasy. Zobacz, po które powieści autora sięgnąć.
mateusz grzesiak książki

Mateusz Grzesiak. Książki motywacyjne dla każdego

2023-07-12
Autor ponad 18 książek na co dzień motywuje swoimi wykładami wiele osób. Sprawdź książki Mateusza Grzesiaka i czerp z życia garściami.
sumliński książki

Sumliński. Książki historyczne i polityczne

2023-07-09
Wojciech Sumliński w swoich książkach w odważny, a zarazem celny sposób relacjonują sytuację polityczną w Polsce. Zobaczcie, które książki Sumlińskiego warto przeczytać.
obrazy z gipsu

Obrazy z gipsu – jak stworzyć gipsowy obraz?

2023-07-08
Znasz obrazy z gipsu? To świetny pomysł na ozdobę - do salonu, sypialni i wszędzie, gdzie tylko masz ochotę. Takie obrazy są proste i tanie w wykonaniu, a robią efekt wow. Przekonaj się, że tobie też uda się je wykonać! W poniższym poradniku podpowiadamy, jak zrobić to krok po kroku. Zapraszamy do lektury!
książki o górach

Książki o górach, które musisz przeczytać

2023-07-06
Książki o górach to propozycja nie tylko dla wielbicieli wspinaczki górskiej. Zobacz, po które lektury o tej tematyce warto sięgnąć.
jak grać na flecie

Jak grać na flecie?

2023-07-06
Flety są jednym z najstarszych typów instrumentów muzycznych i znajdowane są na stanowiskach archeologicznych zawierających pozostałości po najstarszych cywilizacjach na ziemi. Pierwsze zidentyfikowane piszczałki, będące ich protoplastami, są jeszcze starsze i liczą sobie nawet kilkadziesiąt tysięcy lat. Fletów używano pod każdą szerokością geograficzną, dzięki czemu występują one w rozmaitych kształtach, formach oraz rozmiarach. W artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat fletu i podpowiadamy, jak nauczyć się gry na nim.
simon beckett ksiazki

Kryminały Simona Becketta. Książki warte przeczytania

2023-07-04
Mistrz słowa pisanego, okrzyknięty jednym z najlepszych twórców kryminałów – Simon Beckett. Książki tego autora osiągają szczyty popularności. Co więcej, sprzedały się one już w milionach egzemplarzy. Zobacz, które powieści tego pisarza będą idealne na weekendowe popołudnie.
marcel moss książki

Marcel Moss - książki kolejność

2023-07-03
Marcel Moss to enigmatyczny polski autor, którego książki kryminalne poruszają trudne tematy współczesnego świata. W artykule przyjrzymy się bliżej jego twórczości oraz dowiemy się, jakie przesłanie kryje się za jego książkami.
malowanie po numerach

Malowanie po numerach - odkryj w sobie nową pasję!

2023-06-28
Odkryj fascynujący świat malowania po numerach! Nasz artykuł pokaże Ci, jak przenieść swoją kreatywność na płótno, korzystając z tej popularnej techniki. Poznaj tajniki malowania po numerach, odkryj różnorodność motywów i ciesz się artystycznym procesem. Niezależnie od Twojego doświadczenia malarskiego, malowanie po numerach to doskonały sposób na relaks i twórcze wyrażenie siebie. Wejdź do świata barw i odkryj swoje artystyczne możliwości!
jak pisać pamiętnik

Jak pisać pamiętnik? Od czego zacząć? O czym pamiętać, pisząc pamiętnik?

2023-06-26
Pamiętnik to świetny sposób na przechowywanie wspomnień, do których po latach można zajrzeć z łezką w oku. Aby wyrobić w sobie nawyk pisania, a później z przyjemnością wracać do zapisanych stron, warto przemyśleć sposób prowadzenia dziennika. Sprawdź kilka podpowiedzi, jak pisać pamiętnik, aby był przydatnym zbiorem przemyśleń i echem ważnych przeżyć.
hubert hender

Hubert Hender – kolejność czytania książek

2023-06-20
Hubert Hender - Mistrz Słowa, Mistrz Wyobraźni, Mistrz Czytelników. Jego książki to misternie skomponowane arcydzieła literackie, które wciągają czytelnika od pierwszej do ostatniej strony. W każdym z jego dzieł odnajdujemy nie tylko głębię emocji, ale również wszechstronne spojrzenie na świat, które zmusza nas do zastanowienia się nad istotą ludzkiego bytu. Hubert Hender to bez wątpienia pisarz, którego powieści nie sposób odłożyć, a każde spotkanie z jego słowami staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Najlepsze kryminały