Kultura i rozrywka

ksiazka na prezent

Książki na prezent. Nie tylko bestsellery

2023-10-17
Książka jest jednym z tych prezentów, który zawsze będzie w dobrym guście. Zobacz najlepsze książki na prezent.
martyna wojciechowska ksiazki

Martyna Wojciechowska. Książki nie tylko dla podróżników

2023-08-25
Lubisz Martynę Wojciechowską? Planujesz przeczytać którąś z jej książek? Sprawdź, po jaką pozycję warto sięgnąć.
nora roberts ksiazki

Nora Roberts: książki mistrzyni romansów

2023-08-24
Nora Roberts to mistrzyni romansów. W tekście przybliżamy sylwetkę Nory Robert i jej najciekawsze książki.
marcin krajewski ksiazki

Marek Krajewski. Książki nie tylko z detektywem Mockiem

2023-08-23
Marek Krajewski swoje powieści wydaje już od 1999 roku. Zobacz, jakie książki polskiego autora warto przeczytać.
Stephen Hawking ksiazki

Stephen Hawking: książki nie tylko dla fizyków

2023-08-22
Autor rozpraw badawczych i ponad 20 książek popularnonaukowych – Stephen Hawking. Zobacz najciekawsze książki wybitnego naukowca.
olga tokarczuk ksiazki

Olga Tokarczuk: przegląd książek noblistki

2023-08-22
Nobel dla Olgi Tokarczuk! – ta wiadomość ucieszyła wszystkich miłośników dobrej literatury. W redakcji Magazynu Ceneo podzielamy powszechnie panujący entuzjazm i z tej okazji przygotowaliśmy krótki opis dorobku artystycznego Olgi Tokarczuk. Jeśli jeszcze nie znasz twórczości naszej noblistki, podpowiemy, po którą książkę sięgnąć.
beata pawlikowska ksiazki

Beata Pawlikowska: książki. Uczy angielskiego, pozytywnego myślenia i zdrowego odżywiania

2023-08-21
Beata Pawlikowska to pisarka, która żadnej literatury się nie boi. Pisze książki kulinarne, poradniki psychologiczne, kursy językowe, powieści i felietony. Oprócz tego podróżuje, prowadzi audycje radiowe, fotografuje i rysuje ilustracje do książek. Poznaj książki Beaty Pawlikowskiej i odkryj jej filozofię życia.
jak napisać książkę

Jak napisać książkę

2023-08-20
Marzysz o byciu pisarzem, ale nie wiesz, od czego zacząć drogę do realizacji tego celu? Podpowiadamy, jak napisać i wydać swoją książkę. Olga Wacholc
książki motywacyjne

Najlepsze książki motywacyjne –

2023-08-14
„To Ferrari czeka, byś do niego wsiadł”. „Bogaci wstają o 5 rano”. „Aby być milionerem, wystarczy chcieć”... – świat motywacji pełen jest pustych frazesów i niepopartych nauką twierdzeń. Niestety, bardzo często znajdziesz je w książkach pseudocoachingowych. Z tej okazji przygotowaliśmy listę najpopularniejszych i najlepszych książek motywacyjnych, z których wyniesiesz coś więcej.
regina brett książki

Regina Brett. Książki motywacyjne dla każdego

2023-07-22
Przeżywasz kryzys w życiu osobistym, zmagasz się z chorobą, szukasz pracy lub czujesz, że przyszedł czas na ważne zmiany? Poznaj Reginę Brett – książki motywacyjne, które pisze, są pełne ciepła i mądrych słów, koją oraz pomagają znaleźć i mówić prawdę. Nie rozwiążą problemów, ale dają nadzieję, chęć do życia i wiarę we własne siły.
jak nauczyć się grać na pianinie

Odkryj magiczny świat muzyki: Nauka gry na pianinie

2023-07-19
Jak nauczyć się grać na pianinie? Niezależnie od tego czy planujemy grać na pianinie, keyboardzie czy też fortepianie zasady dotyczące początkujących są takie same – najpierw należy nauczyć się nut, później koordynacji, a w dalszej kolejności dynamiki i artykulacji. W dzisiejszym artykule przeprowadzimy Cię przez wszystkie wspomniane etapy i podsuniemy kilka wskazówek, dotyczących tego, jak nauczyć się grać na pianinie. Poznaj sztuczki na skoordynowanie obu rąk w czasie gry i dowiedz się, jak przygotować się do pierwszych lekcji pianina.
george r.r. martin książki

George R.R. Martin. Książki autora Gry o tron

2023-07-16
Amerykański pisarz George R.R. Martin w ostatnich latach kojarzony jest głównie z popularną sagą „Pieśni lodu i ognia”, która przyczyniła się do powstania „Gry o tron”. W tym tekście przyjrzymy się najważniejszym pozycjom w dorobku pisarza, zarówno tym reprezentującym gatunek fantasy, jak i science-fiction.

Najlepsze kryminały