Data publikacji:

Wrocław Sport Power - 18-19 kwietnia 2015

Choć impreza odbędzie się dopiero za miesiąc, to już teraz radzimy Wam zarezerwować wolny weekend w kwietniu. We wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się impreza, na której nie może zabraknąć żadnego pasjonata sportu i zdrowego stylu życia. Już teraz zapraszamy Was na Wrocław Sport Power!

Wrocław Sport Power to największe wydarzenie targowe branży sportowej i fitness na Dolnym Śląsku. Jedyne i niepowtarzalne. Prestiż imprezy przyciągnął w tym roku największych producentów i dystrybutorów sprzętu i odzieży sportowej oraz najciekawszych przedstawicieli usług świadczonych w zakresie zdrowia, fitnessu i wellnesu. Ciebie też nie może tam zabraknąć. W przeciwieństwie do innych tego typu eventów, Wrocław Sport Power nastawione jest na konsumenta, a nie jedynie na sektor B2C; możecie więc spodziewać ze strony wystawców bardzo atrakcyjnych ofert.

źródło: materiały prasowe

Podczas targów odbędą się także największe w Polsce zawody CrossFit - Wrocław CrossFit Championship! Zapraszamy również na pokaz Street Workout oraz galę MMA. Niewątpliwą atrakcją będzie również możliwość spotkania z zaproszonymi gwiazdami świata sportu, m.in. Sylwią Szostak, Akopem Szostakiem, Michałem Karmowskim, Mariuszem Mrozem.

Oprócz głównych eventów w programie przewidziano pokazowe treningi, warsztaty, seminaria i panele dyskusyjne.

Impreza potrwa dwa dni (18-19 kwietnia). Wstęp na targi jest płatny (bilety dostępne na stronie organizatora). Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora.

Kiedy: 18-19 kwietnia 2015 (sobota, niedziela)

Gdzie: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Wstęp: płatny aktualna cena biletów na stronie organizatora