Data publikacji:

Przegląd rolek

Jazda na rolkach to świetny relaks po pracy i przyjemność pod warunkiem, że posiadamy porządny sprzęt zapewniający wygodę poruszania się po parkach czy miejskich ulicach. Oto przegląd rolek, dzięki którym poruszanie się po mieście będzie szybkie i komfortowe.

Rolki przeznaczone do celów rekreacyjnych. Posiadają ruchomą skorupę, która dopasowuje się do ułożenia stopy podczas jazdy. Dzięki wysokiej klasy elementom model jest szybki i niezwykle zwrotny. Długość buta jest regulowana, a hamulec zintegrowany.

Profesjonalne rolki wyposażone w funkcję tłumienia drgań, dzięki czemu panowanie nad nogami jest dobre nawet w trudnych warunkach. Zostały wykonane z wytrzymałego materiału odpornego za uderzenia. But jest wentylowany, a przez wyłożenie wnętrza miękkimi materiałami jazda jest wygodna i przyjemna. Optymalne dopasowanie do kształtu stopy eliminuje problemy z otarciami oraz zapewnia pełną kontrolę nad rolką.

Propozycja w ciekawe wzory, która może przypaść do gustu szczególnie paniom. Rolki wykonano z niezwykle trwałego Nylonu i Nylexu, co daje gwarancję bezawaryjności i odporności na zniszczenia. Wewnątrz buta znajduje się miękka i komfortowa wkładka PVC. Wiązanie dodatkowo wzmocniono przy pomocy szerokiego rzepa. Model przeznaczony jest do jazdy rekreacyjnej oraz kondycyjnej dla zaawansowanych użytkowników.

Rolki idealne dla początkujących. Optymalny kształt, dopasowanie i balans ułatwiają naukę jazdy. Model cechuje nisko osadzony środek ciężkości, dobra zwrotność oraz wzmocnienie w okolicy stawu skokowego. Hamulec jest regulowany, co pozwala dopasować go do swoich preferencji, a wyjmowana wyściółka buta umożliwia łatwe pranie w przypadku zabrudzenia.

Rolki dla fanów jazdy typu freestyle oraz urban. Koła są zróżnicowane pod względem rozmiaru, co przekłada się na dobrą zwrotność oraz balans. Frezowana rama aluminiowa jest doskonała w przypadku wykonywania różnego rodzaju akrobacji. Model wyprodukowany z trwałych materiałów, co chroni przed zniszczeniem, a żelowa wkładka pod stopę „Anti Shock” amortyzuje nogę w przypadku skoków.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Sylwia Stwora