Data publikacji:

Komplety bielizny termoaktywnej – przegląd

Szaleństwa na stoku narciarskim wiążą się z koniecznością posiadania nie tylko sprawnego sprzętu, ale również odpowiedniej odzieży. Komplety bielizny termoaktywnej zapewnią przyjemność z jazdy na nartach czy snowboardzie chroniąc przed mrozem i nie krępując ruchów.

Czarny komplet bielizny termoaktywnej dla mężczyzn, dzięki specjalnemu krojowi wykonanemu w technologii 3D, idealnie dopasowuje się do sylwetki. Zastosowanie elastycznej tkaniny z dodatkiem szybkoschnącego włókna poliestrowego ThermoDry zapewnia odpowiednią wentylację zarówno podczas jazdy na nartach, jak i na górskiej wyprawie. Zestaw sprawdzi się także jako odzież do biegania czy do jazdy na rowerze w wietrzne, zimowe dni.

Ten męski, dwuwarstwowy komplet bielizny termoaktywnej zawiera jony srebra, dlatego chroni przed rozwojem bakterii oraz drobnoustrojów i jest całkowicie antyalergiczny. Zastosowano w nim niepalne włókno Dryarn, które jest lekkie i przewiewne, a jednocześnie utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała w każdych warunkach pogodowych. Mieszanka poliamidu, polipropylen i elastany sprawia, że bielizna doskonale dopasowuje się do kształtów ciała.

Damski komplet w kolorze czarnym wyprodukowano z materiału z dodatkiem włókien 3D i w technologii Cool-Dry, dzięki czemu wilgoć jest szybko odparowywana na zewnątrz. Dobrze przylegający do skóry zestaw składa się z bluzki z długim rękawem oraz spodni z długimi nogawkami. Dodatkowo materiał zapewnia idealną izolację termiczną i jest antybakteryjny.

Komplet bielizny termoaktywnej dla pań jest antyalergiczny i bakteriostatyczny. Połączenie poliamidu z polipropylenem i elastanem oraz bezszwowy krój zapewniają odpowiednie dopasowanie do sylwetki i chronią skórę przed otarciami podczas ewentualnych upadków. Dwuwarstwowa tkanina Thermo BodyGuard dba o właściwą temperaturę ciała, a dzięki wysokiej oddychalności skóra pozostanie sucha w trakcie czasie uprawiania sportów zimowych o różnej intensywności.

Autor: Sylwia Stwora