Data publikacji:

Fit Fanatics Meeting vol. 1

20 października na wszystkich fanów aktywnego trybu życia czeka wielkie wydarzenie sportowe, czyli Fit Fanatics Meeting vol.1. Pierwsze z serii spotkań odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia. Sprawdźmy zatem, co nas tam czeka.

Organizator wydarzenia, czyli Fit Fanatics Meeting, przygotował nie lada gratkę dla wszystkich wielbicieli fitnessu. Strefa fit, główny trening z Ewą Chodakowską oraz ciekawe nagrody i mnóstwo atrakcji. Brzmi zachęcająco.

Trening z Ewą Chodakowską

Dzień zapowiada się niezwykle aktywnie. Na pierwszy ogień organizatorzy rzucili nam nie byle jaką rozgrzewkę. Poprowadzi ją bowiem Joanna Salwa wraz z Bokwa Team Poland. Zastanawiacie się, co to takiego? Nic innego jak naprawdę energetyczny, wyciskający wszystkie poty trening grupowy.

facebook.com/Fit-Fanatics-Meeting

Po rozgrzewce czeka nas trening właściwy z diwą polskiego fitnessu, czyli samą Ewą Chodakowską. Chyba każdy z nas już raz słyszał, z jakiej energii słynie Ewa. Wycisk gwarantowany.

Po takim wysiłku przyda się porządny stretching. O to też zadbali organizatorzy. Do jego poprowadzenia zaprosili srebrną medalistką na Mistrzostwach Świata Pole Sport w Pradze w 2014 roku, czyli Kasię Kwaśniewicz z Pole Dance Studio Wrocław.

Co jeszcze?

Wydarzenie Fit Fanatics Meeting to nie tylko strefa treningowa i litry wylanego potu. Dla Uczestników, od godziny 14:00 do zakończenia imprezy, będzie dostępna także strefa fit. Organizatorzy zapewniają, że czeka tam na nas mnóstwo atrakcji.

W strefie fit każda uczestniczka będzie mogła zasięgnąć indywidualnej porady wizażysty. Jednak to nie wszystko, bo czekają tam na nas także treningi na trampolinach, bokwa czy piloxing. Co to takiego? Piloxing to nowy interdyscyplinarny program treningowy - mieszanka Pilates i boksu, pozwalająca na spalanie tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie mięśni, a także stabilizację kręgosłupa.

Tymczasem to nie koniec atrakcji. W trakcie imprezy zostaną rozlosowane również nagrody o łącznej wartości 50 tys. zł oraz nagrody główne, czyli profesjonalne metamorfozy zakończone sesją foto.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDZIECIE NA STRONIE ORGANIZATORA TUTAJ.

Autor: Natalia Malko