Data publikacji:

Ekstremalne walentynki

Autor: Natalia Malko

W walentynki chcesz totalnie zaskoczyć ukochaną osobę? Szukasz czegoś niecodziennego, jakichś ekstremalnych atrakcji? Zobacz, jakie atrakcje proponujemy Ci na urozmaicenie tego szczególnego dla zakochanych dnia.

Przedstawiamy pomysły na ekstremalne spędzenie walentynek.

Sporty ekstremalne

Jeśli chcesz naprawdę wstrząsnąć sercem ukochanej lub ukochanego, możesz sprezentować mu atrakcje godne każdego łowcy adrenaliny. Parki rozrywki zwykle przygotowują na ten dzień specjalne pakiety walentynkowe. Romantyczna kolacja wcale nie wyklucza dnia spędzonego na ekstremalnej jeździe quadem czy na trasie zjazdów linowych.

Wiesz, że Twój wybranek lub wybranka marzy o skoku ze spadochronem (ok. 650 zł) lub locie w tunelu aerodynamicznym (ok. 250 zł)? Jeśli Twój budżet na to pozwala, nie zawahaj się mu tego sprezentować. Co więcej, prawdopodobnie największą radość sprawi to Wam, kiedy zrobicie to razem.

Niecodzienna kolacja

Wszyscy wiemy, że kolacja to jeden z najromantyczniejszych posiłków. Szczególnie tego dnia chętnie zabieramy swoją połówkę na wyjątkowy wieczór. Chcesz, aby ten dzień był jeszcze bardziej niezapomniany? Z pewnością kolacja będzie jeszcze bardziej nieprzeciętna, kiedy zjecie ją w „chmurach”. Dinner in the Sky, czyli tzw. podniebna kolacja jedzona na wysokości ok. 50 metrów dostępna jest w czterech miastach Polski – Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie  Krakowie. Dinner in the Sky zadowoli nawet najbardziej wybredne kubki smakowe.

Na grafice: Lot Balonem dla Dwojga , Warszawa, 789 zł 

Gry dla "dwojga"

Jeśli Twój wybranek lub wybranka nie jest fanem wysokości, możesz zaproponować mu inną formę „ekstremalnych walentynek”. Gry typu "escape the room" (wydostań się z pokoju) to prawdziwa gratka dla fanów zagadek i sporej dawki emocji. W czym tkwi cel gier, w których zostajemy zamknięci wraz z innymi osobami w poszczególnych pokojach? Oczywiście wydostać się, układając w całość wszystkie otrzymane tropy, otwierając kolejne sejfy i szukając nowych wskazówek. W razie problemów możemy zwrócić się po trzy podpowiedzi do mistrza, który obserwuje nasze potyczki za pomocą kamery. Brzmi naprawdę ciekawie.

Oferty ekstremalnych prezentów walentynkowych znajdziesz TUTAJ