Data publikacji:

5 pomysłów na walentynkową randkę dla aktywnych

Nie wszystkie randki walentynkowe muszą wyglądać tak samo. Dla par preferujących aktywny tryb życia mamy kilka propozycji na ciekawe  i energiczne spędzenie czasu ze swoją drugą połówką. Przedstawiamy alternatywy walentynkowych randek dla aktywnych.

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie, aby porównać ceny i kupić go taniej w Internecie.

Niektórym parom nie odpowiada spokojne wyjście na kawę czy kolację. Aktywne Walentynki pozwolą oderwać się od codziennej rutyny, a Wy jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie.

1. Łyżwy

Wspólny wypad na lodowisko dostarczy Wam wielu radości. Podczas randki możecie wprowadzić element rywalizacji, urządzając na przykład wyścigi. Możecie też poślizgać się w miłej, romantycznej atmosferze, trzymając się za ręce.

2. Wrotki i rolki

Na pewno kojarzycie tę zabawę z hollywoodzkich produkcji. Wrotkowiska zyskały sporą popularność w czasach disco. Jeżeli boicie się zimna bijącego od lodu i śniegu, to będzie to rozwiązanie dla Was. Jazda w blasku kolorowych świateł i przy dźwiękach muzyki jest świetną rozrywką. Wrotkowiska znajdziecie m.in. w Warszawie i Gdańsku.

3. Gokarty

Lubicie zaszaleć? Szybka jazda podnosi adrenalinę i podkręca atmosferę. Możecie wspólnie wybrać się na tor do jazdy gokartami. Gwarantujemy, że będzie to dla wielu par jedna z lepszych części Walentynek.

4. Biegowe Walentynki

Biegające pary mogą sprawdzić się w organizowanych co roku biegach walentynkowych. Wspólne dzielenie się pasją będzie biegło w parze z pozytywnymi emocjami wywoływanych w trakcie pokonywania dystansu.

5. Kurs tańca dla par

W Walentynki możecie spróbować też czegoś zupełnie nowego. Lekcje tańca dla dwojga pozwolą Wam lepiej się poznać i zbliżyć się do siebie. Warto skorzystać z jednodniowych kursów tanga lub innych tańców latino. To rewelacyjna propozycja dla zakochanych.

6. Kręgle

Wynajęcie toru w kręgielni może odmienić oblicze Waszej walentynkowej randki. Kręgle to wspaniała i wesoła zabawa z elementem rywalizacji. Zagrajcie na punkty o jakąś atrakcyjną nagrodę, najlepiej do odebrania tego samego dnia.