Data publikacji:

10. PZU Półmaraton Warszawski - 29 marca 2014

Jak rozpocząć wiosenny sezon biegowy? Wszystkich zaprawionych w boju biegaczy i kibiców zapraszamy do stolicy na 10. PZU Półmaraton Warszawski! Zapisy jeszcze trwają!

W tym roku warszawska "dwudziestka" obchodzi dziesięciolecie. Dziesiąty PZU Półmaraton będzie pełen dziesiątek - główny sponsor i organizator, firma PZU oraz Fundacja Maraton Warszawski, przygotowali liczne akcje i atrakcje, które urozmaicą emocje biegu. Będzie to wydarzenie atrakcyjne dla wszystkich uczestników: biegaczy i kibiców. Hasło towarzyszące imprezie brzmi "10 niespodzianek na 10. półmaraton".

W tym roku największą niespodzianką będzie trasa, która uległa zmianie po ostatnich wypadkach z Trasą Łazienkowską. Organizatorzy postanowili zrekompensować wszystkim startującym tę zmianę i opracowali nowy ciekawy wariant.

Trasa 10. PZU Półmaratonu

Na mecie powstanie miasteczko z rozbudowaną strefą rozrywki i sportu. Na przybyłych czekają Mobilne Kino 5D, strefa zdrowia i strefa "Podziel się kilometrem". W szczególności zachęcamy Was do odwiedzenia tej ostatniej. W specjalnym pawilonie będziecie mogli wesprzeć Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". W środku czekać będą bieżnie. Sponsor tytularny zobowiązał się wpłacić na rzecz fundacji 10 zł za każdy przebiegnięty na nich kilometr. Zabierzecie ze sobą wygodne buty i podzielcie się kilometrem.

Zapisy na półmaraton wciąż trwają. Swoje zgłoszenie można wysłać przez specjalny formularz dostępny na stronie http://www.pzupolmaratonwarszawski.com lub zdeklarować się osobiście w biurze startowym w dniach 27-28 marca. Do 24 marca opłata wpisowa wynosi 120 zł od startującego, później wzrośnie do 160 złotych. Warunkiem zaliczenia biegu jest pokonanie trasy w ciągu 3 godzin 30 minut.

Szczegóły dotyczące imprezy, regulamin startu oraz pełen wykaz atrakcji znajdziecie na stronie http://www.pzupolmaratonwarszawski.com.