Data publikacji:

Lodówka turystyczna - przegląd

Upał, nawet przy krótkiej podróży samochodem czy w czasie jednodniowego wypadu za miasto lub w góry, może spowodować zepsucie się jedzenia bądź nadmierne podniesienie temperatury napojów. Lodówka turystyczna zapobiegnie nieprzyjemnym niespodziankom. Prezentujemy modele, które najlepiej spełnią swoją rolę.

Lodówka turystyczna elektryczna waży 4,3 kg, a jej pojemność wynosi 29 l. Zamontowany w niej uchwyt może służyć jako podpora pokrywy lub jej blokada. Model chłodzi do - 20 stopni C, a dzięki technologii K-ISO System zapewnia odpowiednią izolację nawet gdy jest odłączona od gniazdka.

Wytrzymały model w obudowie z aluminium ma pojemność 35 l i posiada funkcję chłodzenia do - 20 stopni C oraz czujnik stopnia rozładowania akumulatora. Można ją podłączyć do sieci (220-240 V) lub gniazdka samochodowego (12 V).

Przenośna lodówka turystyczna sprawdzi się zarówno podczas popołudniowego wypadu za miasto, jak i długiego pobytu na kempingu. Model o ergonomicznym kształcie i wymiarach 49,8x33,3x41 cm pomieści 32 l.

Pojemność tego urządzenia to 24 l lub 6 butelek/puszek. Lodówka turystyczna została wyposażona w izolację z pianki poliuretanowej i cyklopentanu. Jej moc wynosi 47 W, a zasila się ją z ładowarki samochodowej. Model chłodzi do - 20 stopni C, ma mechanizm bezpiecznego zamykania pokrywy i podwójny system wentylacji.

Elektryczny model na kółkach o pojemności 34 l wyposażono w czujnik rozładowania akumulatora, funkcję ogrzewania (do 65 stopni C) oraz izolowany otwór w pokrywie, dzięki któremu nie będziesz musiał każdorazowo otwierać lodówki, gdy zachce Ci się pić. Lodówka turystyczna chłodzi do max - 20 stopni C.

*Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Sylwia Stwora