Data publikacji:

6 podróżniczych bestsellerów 2015 roku

Początek roku sprzyja powstawaniu wielu planów na zbliżające się miesiące. Podejrzewamy, że niektórzy z Was mogli już zacząć myśleć nad wyborem miejsca swoich wakacji. Aby wyjść naprzeciw Waszym potrzebom, przygotowaliśmy krótki przewodnik po podróżniczych bestsellerach 2015 roku.

Przedstawiamy najczęściej wybierane destynacje podróży w roku 2015.

Grecja, Kreta

Grecja już od kilku lat przoduje na liście najchętniej odwiedzanych krajów przez Polaków. Malownicza Kreta położona na Morzu Śródziemnym to prawdziwy hit wakacji. Idealnie sprawdzi się jako miejsce na błogie lenistwo i urlopowe zwiedzanie.

Grecja, Rodos

Kolejny punkt na mapie Grecji wśród najpopularniejszych miejsc na wypoczynek. Szczególnie rekomendujemy je wszystkim wielbicielom aktywnego trybu życia - windsurfing, kitesurfing czy Jet-Ski to jedne z wielu możliwości, jakie oferuje nam Rodos. Do tego wspaniałe plaże i tętniące życiem kurorty.

Hiszpania, Teneryfa

Wakacje na Kanarach to już chyba obowiązkowy cel wakacyjnych wojaży Polaków. Na Teneryfie znajdziemy w zasadzie wszystko, czego potrzebujemy do idealnie spędzonego urlopu - resorty sprzyjające wypoczynkowi i rozrywce, gwarancję dobrej pogody, wyśmienite jedzenie i bogactwo przyrody.

Riwiera Turecka

Kurorty Riwiery Tureckiej wciąż nie ustępują miejsca na podium letnich wyjazdów. Jakość punktów hotelarskich i iście wakacyjna pogoda ściągają co roku rzeszę zgłodniałych słońca turystów. Miejsce szczególnie chętnie wybierane przez rodziców z dziećmi.

Bułgaria

W 2015 roku przeżyliśmy prawdziwą falę wyjazdów turystycznych do Bułgarii. Plaże Słonecznego Wybrzeża czy Złotych Piasków kuszą szczególnie młodą grupę naszego społeczeństwa. Zdjęcia na tle górskiego monastyru z pewnością wywołają uczucie zazdrości u niejednego znajomego.

Dominikana

Na liście najchętniej wybieranych destynacji wakacyjnych coraz częściej pojawia się także Dominikana. Egzotyczny krajobraz i przyjaźnie nastawieni mieszkańcy przyciągają spragnionych niebanalnych aktywności Polaków. W końcu kto z nas nie marzy o bajecznych plażach i drinkach w kokosie.

Przygotowując się do wyjazdu nie zapomnij o odpowiednim spakowaniu bagażu. Szeroki wybór walizek znajdziesz TUTAJ

Autor: Natalia Malko