Data modyfikacji:

GOjump – największy park trampolin już wkrótce we Wrocławiu

Już niebawem Wrocław będzie mógł nazywać się europejską stolicą skakania. Powstaje tu centrum rekreacji GOjump. Oprócz największej w Polsce strefy trampolin, obiekt będzie posiadać m.in. pomieszczenie do ćwiczeń akrobatycznych oraz rampę do skoków.

Niebawem mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli powiedzieć, jak to jest unosić się kilka metrów nad ziemią. Już 14 maja 2016 wystartuje największy park trampolinowy w kraju. GOjump Wrocław to filia ośrodka krakowskiego. Powstanie obiektu jego pomysłodawcy motywują problemem, z którym borykają się aktywni Wrocławianie, ponieważ w mieście wciąż brakuje odpowiedniej przestrzeni do uprawiania ulubionego sportu.

Jakie atrakcje oferuje GOjump?

GOjump to miejsce bez ograniczeń wiekowych. Świetnej zabawy zakosztują w nim dorośli oraz całe rodziny z dziećmi. Na gości czekać będzie aż 3500 m kw. czystej rozrywki podzielonej na trzy główne strefy - trampolinową, strefę Freestyle oraz strefę Akademii GOjump. Każda z tych przestrzeni posiada własne atrakcje, które zapewnią nam niezliczoną ilość godzin wspaniałej zabawy.

Strefa trampolin rekreacyjnych

Na Arenie Głównej w strefie trampolin znajdziemy m.in. ponad 750 m kw. trampolin wszelkich rozmiarów i kształtów dostępnych już od 4 roku życia, a także strefy sportowe – m.in. zbijaka (dodgeball) i wsadów do kosza. Dodatkowo znajduje się tam również basen wypełniony w całości gąbkami oraz strefa skoków na poduchę pneumatyczną o wielkości ponad 70 m kw.!

Strefa Freestyle

Strefa Freestyle oferuje odwiedzającym rampę do skoków na różnego rodzaju sprzęcie sportowym, na której zarówno amator, jak i zaawansowany rider będzie mógł bezpiecznie poćwiczyć swoje umiejętności jazdy m.in. na snowboardzie, nartach, deskorolkach, rowerach czy rolkach. Znajdziemy tam też MegaTrampę, czyli nawiększą w Polsce trampolinę (37 m kw.!), na której pod okiem trenerów będziemy mogli nauczyć się wykonywać ewolucje m.in. kiteboardingowe i wakeboardingowe.

Strefa Akrobatyczna

Strefa Akrobatyczna to miejsce, w którym możemy ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Czekają nas tam m.in. zajęcia fitnessu, akrobatyki, freerunningu czy też wykonywania figur opierających się na szarfach i kołach. Pomieszczenie wyposażone jest w podłogę gimnastyczną, lustra, drabinki oraz wiele innych przyrządów do ćwiczeń, które pozwolą nam bezpiecznie trenować ulubione sporty.

Skoki na trampolinie nową modą?

Obecnie skakanie na trampolinie staje się coraz popularniejszą rozrywką wśród ludzi na całym świecie. Nie tylko stanowi doskonałą zabawę, lecz posiada także dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Skakanie pomoże nam korygować wady postawy, spalić kalorie oraz wzmocnić mięśnie, stąd GOjump to doskonałe miejsce nie tylko dla miłośników sportów ekstremalnych. Pomysłodawcy przedsięwzięcia liczą na to, że obiekt stanie się celem częstych wycieczek nie tylko młodzieży, lecz przede wszystkim także rodzin z dziećmi oraz osób chcących zażyć sporej porcji ruchu, a przy tym dobrze się bawić.

Więcej informacji o GOjump znajdziecie na oficjalnej stronie http://gojump.pl

Autor: Sylwia Stwora
wycieczka w góry

Co zabrać na wycieczkę w góry?

2021-11-30
Nieważne, czy w planach masz spokojną wycieczkę w góry czy zdobywanie trudnego szczytu, aby wyprawa była bezpieczna, warto zaopatrzyć się w podstawowy sprzęt i akcesoria. Zobacz, co zabrać na wycieczkę.
ćwiczenia interwałowe

Jak przeprowadzić trening interwałowy?

2021-11-18
Ćwiczenia interwałowe uznawane są za jeden z najszybszych reduktorów tkanki tłuszczowej. Dobrze przeprowadzone nie tylko pomogą ci schudnąć ale też przyspieszą budowę tkanki mięśniowej. Szacuje się, że intensywny trening interwałowy podczas 30 minut wysiłku jest w stanie spalić nawet do 400kcal.
Jaka kurtka w góry

Kurtka w góry - jak się ubrać w góry zimą?

2021-11-03
Jak się ubrać w góry zimą? Tak jak zawsze, czyli na cebulkę. Skupmy się jednak na wierzchniej warstwie stroju, czyli kurtce. Jaka kurtka zimowa w góry będzie najlepszym rozwiązaniem? Softshell czy hardshell? A jeśli puchówka to z naturalnym wypełnieniem czy z syntetycznym? Przekonajmy się.
Frisbee

Frisbee dla początkujących. Jak grać? Jak rzucać? Zasady

2021-10-01
Frisbee to świetny sposób na letni, aktywny wypoczynek na łonie natury. Zwykły, plastikowy krążek może umilić czas nawet sporej grupie znajomych. Warto wiedzieć, że frisbee rządzi się specjalnymi zasadami, a nawet występuje w kilku odmianach. Dlaczego warto grać we frisbee i jak robić to prawidłowo?
jak dobrać deskę snowboardową

Jak dobrać deskę snowboardową? Długość i rozmiar deski snowboardowe

2021-09-18
Miękka czy twarda? Szersza czy węższa? Jakiej długości? To podstawowe kwestie, jakie dręczą osobę zaczynającą przygodę ze snowboardem. Podpowiadamy, czym powinna się charakteryzować odpowiednio dobrana deska snowboardowa.
Piłka do rugby

Piłka do rugby. Jaką wybrać?

2021-09-10
Piłka o jajowatym kształcie jest nieodzownym elementem gry w rugby. Jej wymiary warunkuje między innymi stopień zaawansowania użytkownika.