Data publikacji:

GOjump – największy park trampolin już wkrótce we Wrocławiu

Już niebawem Wrocław będzie mógł nazywać się europejską stolicą skakania. Powstaje tu centrum rekreacji GOjump. Oprócz największej w Polsce strefy trampolin, obiekt będzie posiadać m.in. pomieszczenie do ćwiczeń akrobatycznych oraz rampę do skoków.

Niebawem mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli powiedzieć, jak to jest unosić się kilka metrów nad ziemią. Już 14 maja 2016 wystartuje największy park trampolinowy w kraju. GOjump Wrocław to filia ośrodka krakowskiego. Powstanie obiektu jego pomysłodawcy motywują problemem, z którym borykają się aktywni Wrocławianie, ponieważ w mieście wciąż brakuje odpowiedniej przestrzeni do uprawiania ulubionego sportu.

Jakie atrakcje oferuje GOjump?

GOjump to miejsce bez ograniczeń wiekowych. Świetnej zabawy zakosztują w nim dorośli oraz całe rodziny z dziećmi. Na gości czekać będzie aż 3500 m kw. czystej rozrywki podzielonej na trzy główne strefy - trampolinową, strefę Freestyle oraz strefę Akademii GOjump. Każda z tych przestrzeni posiada własne atrakcje, które zapewnią nam niezliczoną ilość godzin wspaniałej zabawy.

Strefa trampolin rekreacyjnych

Na Arenie Głównej w strefie trampolin znajdziemy m.in. ponad 750 m kw. trampolin wszelkich rozmiarów i kształtów dostępnych już od 4 roku życia, a także strefy sportowe – m.in. zbijaka (dodgeball) i wsadów do kosza. Dodatkowo znajduje się tam również basen wypełniony w całości gąbkami oraz strefa skoków na poduchę pneumatyczną o wielkości ponad 70 m kw.!

Strefa Freestyle

Strefa Freestyle oferuje odwiedzającym rampę do skoków na różnego rodzaju sprzęcie sportowym, na której zarówno amator, jak i zaawansowany rider będzie mógł bezpiecznie poćwiczyć swoje umiejętności jazdy m.in. na snowboardzie, nartach, deskorolkach, rowerach czy rolkach. Znajdziemy tam też MegaTrampę, czyli nawiększą w Polsce trampolinę (37 m kw.!), na której pod okiem trenerów będziemy mogli nauczyć się wykonywać ewolucje m.in. kiteboardingowe i wakeboardingowe.

Strefa Akrobatyczna

Strefa Akrobatyczna to miejsce, w którym możemy ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Czekają nas tam m.in. zajęcia fitnessu, akrobatyki, freerunningu czy też wykonywania figur opierających się na szarfach i kołach. Pomieszczenie wyposażone jest w podłogę gimnastyczną, lustra, drabinki oraz wiele innych przyrządów do ćwiczeń, które pozwolą nam bezpiecznie trenować ulubione sporty.

Skoki na trampolinie nową modą?

Obecnie skakanie na trampolinie staje się coraz popularniejszą rozrywką wśród ludzi na całym świecie. Nie tylko stanowi doskonałą zabawę, lecz posiada także dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Skakanie pomoże nam korygować wady postawy, spalić kalorie oraz wzmocnić mięśnie, stąd GOjump to doskonałe miejsce nie tylko dla miłośników sportów ekstremalnych. Pomysłodawcy przedsięwzięcia liczą na to, że obiekt stanie się celem częstych wycieczek nie tylko młodzieży, lecz przede wszystkim także rodzin z dziećmi oraz osób chcących zażyć sporej porcji ruchu, a przy tym dobrze się bawić.

Więcej informacji o GOjump znajdziecie na oficjalnej stronie http://gojump.pl

Autor: Sylwia Stwora