Data modyfikacji:

GOjump – największy park trampolin już wkrótce we Wrocławiu

Już niebawem Wrocław będzie mógł nazywać się europejską stolicą skakania. Powstaje tu centrum rekreacji GOjump. Oprócz największej w Polsce strefy trampolin, obiekt będzie posiadać m.in. pomieszczenie do ćwiczeń akrobatycznych oraz rampę do skoków.

Niebawem mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli powiedzieć, jak to jest unosić się kilka metrów nad ziemią. Już 14 maja 2016 wystartuje największy park trampolinowy w kraju. GOjump Wrocław to filia ośrodka krakowskiego. Powstanie obiektu jego pomysłodawcy motywują problemem, z którym borykają się aktywni Wrocławianie, ponieważ w mieście wciąż brakuje odpowiedniej przestrzeni do uprawiania ulubionego sportu.

Jakie atrakcje oferuje GOjump?

GOjump to miejsce bez ograniczeń wiekowych. Świetnej zabawy zakosztują w nim dorośli oraz całe rodziny z dziećmi. Na gości czekać będzie aż 3500 m kw. czystej rozrywki podzielonej na trzy główne strefy - trampolinową, strefę Freestyle oraz strefę Akademii GOjump. Każda z tych przestrzeni posiada własne atrakcje, które zapewnią nam niezliczoną ilość godzin wspaniałej zabawy.

Strefa trampolin rekreacyjnych

Na Arenie Głównej w strefie trampolin znajdziemy m.in. ponad 750 m kw. trampolin wszelkich rozmiarów i kształtów dostępnych już od 4 roku życia, a także strefy sportowe – m.in. zbijaka (dodgeball) i wsadów do kosza. Dodatkowo znajduje się tam również basen wypełniony w całości gąbkami oraz strefa skoków na poduchę pneumatyczną o wielkości ponad 70 m kw.!

Strefa Freestyle

Strefa Freestyle oferuje odwiedzającym rampę do skoków na różnego rodzaju sprzęcie sportowym, na której zarówno amator, jak i zaawansowany rider będzie mógł bezpiecznie poćwiczyć swoje umiejętności jazdy m.in. na snowboardzie, nartach, deskorolkach, rowerach czy rolkach. Znajdziemy tam też MegaTrampę, czyli nawiększą w Polsce trampolinę (37 m kw.!), na której pod okiem trenerów będziemy mogli nauczyć się wykonywać ewolucje m.in. kiteboardingowe i wakeboardingowe.

Strefa Akrobatyczna

Strefa Akrobatyczna to miejsce, w którym możemy ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Czekają nas tam m.in. zajęcia fitnessu, akrobatyki, freerunningu czy też wykonywania figur opierających się na szarfach i kołach. Pomieszczenie wyposażone jest w podłogę gimnastyczną, lustra, drabinki oraz wiele innych przyrządów do ćwiczeń, które pozwolą nam bezpiecznie trenować ulubione sporty.

Skoki na trampolinie nową modą?

Obecnie skakanie na trampolinie staje się coraz popularniejszą rozrywką wśród ludzi na całym świecie. Nie tylko stanowi doskonałą zabawę, lecz posiada także dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Skakanie pomoże nam korygować wady postawy, spalić kalorie oraz wzmocnić mięśnie, stąd GOjump to doskonałe miejsce nie tylko dla miłośników sportów ekstremalnych. Pomysłodawcy przedsięwzięcia liczą na to, że obiekt stanie się celem częstych wycieczek nie tylko młodzieży, lecz przede wszystkim także rodzin z dziećmi oraz osób chcących zażyć sporej porcji ruchu, a przy tym dobrze się bawić.

Więcej informacji o GOjump znajdziecie na oficjalnej stronie http://gojump.pl

Autor: Sylwia Stwora
hokej na lodzie zasady

Hokej na lodzie: zasady, sprzęt

2019-11-21
Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił na lodowisku lub planujecie oglądać rozgrywki NHL w telewizji, to ten tekst jest właśnie dla was. Dowiecie się z niego, jakie są zasady hokeja na lodzie oraz jakiego sprzętu potrzebujecie, żeby zacząć przygodę z tym sportem.
Jak zacząć morsowanie

Jak zacząć morsowanie? Zalety i korzyści płynące z morsowania

2019-11-19
Wciąż dziwi cię widok ludzi ubranych w stroje kąpielowe, czapki i rękawiczki, którzy ochoczo wbiegają zimą do jeziora, aby zażyć lodowatej kąpieli? Ci pozytywnie zakręceni „szaleńcy” to najprawdopodobniej członkowie klubu morsów. Ich liczba z sezonu na sezon rośnie. Moda na morsowanie to także moda na zdrowie. Poznaj zalety i zdrowotne korzyści płynące z zimowych kąpieli. Dowiedz się także jak zacząć morsowanie, przełam swój lęk i spróbuj.
Jaka kurtka w góry

Kurtka w góry - jak się ubrać w góry zimą?

2019-10-03
Jak się ubrać w góry zimą? Tak jak zawsze, czyli na cebulkę. Skupmy się jednak na wierzchniej warstwie stroju, czyli kurtce. Jaka kurtka zimowa w góry będzie najlepszym rozwiązaniem? Softshell czy hardshell? A jeśli puchówka to z naturalnym wypełnieniem czy z syntetycznym? Przekonajmy się.
Frisbee

Frisbee dla początkujących. Jak grać? Jak rzucać? Zasady

2019-08-13
Frisbee to świetny sposób na letni, aktywny wypoczynek na łonie natury. Zwykły, plastikowy krążek może umilić czas nawet sporej grupie znajomych. Warto wiedzieć, że frisbee rządzi się specjalnymi zasadami, a nawet występuje w kilku odmianach. Dlaczego warto grać we frisbee i jak robić to prawidłowo?
Karimata turystyczna

Karimata turystyczna do spania - jaką wybrać?

2019-08-08
Karimata turystyczna to jeden z podstawowych elementów biwakowego ekwipunku. Jeśli planujesz spędzić noc w outdoorze, przekonaj się, która karimata do spania będzie najlepszym rozwiązaniem.
akcesoria do roweru

Akcesoria do roweru - jakie akcesoria na rower warto kupić?

2019-08-06
Kupiłeś rower? Świetnie! Ale to nie koniec zakupów. Sam jednoślad nie wystarczy, aby komfortowo, bezpiecznie i wygodnie jeździć przez cały rok. Zobacz, jakie akcesoria do roweru są niezbędne podczas użytkowania, a które z nich… stanowią miły dla oka gadżet, który uprzyjemni każdą podróż!