Data modyfikacji:

Snowtubing - śnieżne pontony

Szukasz ciekawej zimowej rozrywki? W przerwie między jedną sesją zjazdową a drugą wybierz się na snowtubing! To fantastyczna zabawa dla osób w każdym wieku. 

Snowtubing to zimowa odmiana zjazdów na oponach. Ośnieżone stoki są do tego typu rozrywki idealnym miejscem. Uczestnicy zabawy zajmują miejsce w specjalnie wzmocnionym pontonie. W zależności od wielkości, ponton może pomieścić nawet kilka osób. Następnie wyciąg zawozi ich na szczyt.

Na górze zaczyna się zabawa. Zjazdy podnoszą adrenalinę i pozwalają poczuć pęd. Nie ma możliwości sterowania snowtubingowym pojazdem - liczy się wyczucie i technika. Dzięki elastycznemu materiałowi każda przeszkoda, na którą najedziecie, dostarcza wielu ciekawych doznań. Będziecie podskakiwać, przechylać się na boki, odczuwać wibracje. 

Snowtubing w Karpaczu (http://www.karpacz.pl/)

Śnieżne pontony to alternatywa dla sanek. Każdy przejazd jest przygodą. Nigdy nie wiesz, jak zachowa się Twój pojazd, dlatego w trakcie jest tak dużo śmiechu. Sporo osób wypada na trasie z pontonu lub przewraca się razem z nim, co zwiększa atrakcyjność jazdy. Nie musisz się jednak obawiać - zjazdy są bezpieczne. W zabawie mogą wziąć udział również dzieci - na pewno pokochają tę zabawę.

Wyciągi snowtubingowe znajdują się niemalże w każdym ważniejszym kurorcie narciarskim. W Polsce specjalnie wydzielone na stokach sektory znajdziesz m.in. w Zakopanem, Szczyrku, Szklarskiej Porębie.

Szczyt w Karkonoszach

Polecane szlaki w Karkonoszach. Wybieramy najpiękniejsze

2020-06-01
Planujesz wyjazd w Karkonosze, ale nie wiesz, który szlak górski wybrać? Oto kilka najciekawszych szlaków turystycznych w Karkonoszach.
Piłka do rugby

Piłka do rugby. Jaką wybrać?

2020-05-25
Piłka o jajowatym kształcie jest nieodzownym elementem gry w rugby. Jej wymiary warunkuje między innymi stopień zaawansowania użytkownika.
wrotki

Wrotki czy rolki? Które wybrać?

2020-05-04
Co było pierwsze: wrotki czy rolki? Nie ulega wątpliwościom, że buty z czterema, równolegle ustawionymi kółkami pojawiły się najpierw. Później świat poznał rolki, które na długi czas zdeklasowały swoje starsze siostry. W ostatnim czasie, wrotki ponownie wracają do łask. Na co lepiej się zdecydować? Kto powinien skorzystać z szaleństw na rolkach, a komu lepiej przysłużą się klasyczne wrotki?
hokej na lodzie zasady

Hokej na lodzie: zasady, sprzęt

2019-11-21
Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił na lodowisku lub planujecie oglądać rozgrywki NHL w telewizji, to ten tekst jest właśnie dla was. Dowiecie się z niego, jakie są zasady hokeja na lodzie oraz jakiego sprzętu potrzebujecie, żeby zacząć przygodę z tym sportem.
Jak zacząć morsowanie

Jak zacząć morsowanie? Zalety i korzyści płynące z morsowania

2019-11-19
Wciąż dziwi cię widok ludzi ubranych w stroje kąpielowe, czapki i rękawiczki, którzy ochoczo wbiegają zimą do jeziora, aby zażyć lodowatej kąpieli? Ci pozytywnie zakręceni „szaleńcy” to najprawdopodobniej członkowie klubu morsów. Ich liczba z sezonu na sezon rośnie. Moda na morsowanie to także moda na zdrowie. Poznaj zalety i zdrowotne korzyści płynące z zimowych kąpieli. Dowiedz się także jak zacząć morsowanie, przełam swój lęk i spróbuj.
Jaka kurtka w góry

Kurtka w góry - jak się ubrać w góry zimą?

2019-10-03
Jak się ubrać w góry zimą? Tak jak zawsze, czyli na cebulkę. Skupmy się jednak na wierzchniej warstwie stroju, czyli kurtce. Jaka kurtka zimowa w góry będzie najlepszym rozwiązaniem? Softshell czy hardshell? A jeśli puchówka to z naturalnym wypełnieniem czy z syntetycznym? Przekonajmy się.