Data publikacji:

Snowtubing - śnieżne pontony

Szukasz ciekawej zimowej rozrywki? W przerwie między jedną sesją zjazdową a drugą wybierz się na snowtubing! To fantastyczna zabawa dla osób w każdym wieku. 

Snowtubing to zimowa odmiana zjazdów na oponach. Ośnieżone stoki są do tego typu rozrywki idealnym miejscem. Uczestnicy zabawy zajmują miejsce w specjalnie wzmocnionym pontonie. W zależności od wielkości, ponton może pomieścić nawet kilka osób. Następnie wyciąg zawozi ich na szczyt.

Na górze zaczyna się zabawa. Zjazdy podnoszą adrenalinę i pozwalają poczuć pęd. Nie ma możliwości sterowania snowtubingowym pojazdem - liczy się wyczucie i technika. Dzięki elastycznemu materiałowi każda przeszkoda, na którą najedziecie, dostarcza wielu ciekawych doznań. Będziecie podskakiwać, przechylać się na boki, odczuwać wibracje. 

Snowtubing w Karpaczu (http://www.karpacz.pl/)

Śnieżne pontony to alternatywa dla sanek. Każdy przejazd jest przygodą. Nigdy nie wiesz, jak zachowa się Twój pojazd, dlatego w trakcie jest tak dużo śmiechu. Sporo osób wypada na trasie z pontonu lub przewraca się razem z nim, co zwiększa atrakcyjność jazdy. Nie musisz się jednak obawiać - zjazdy są bezpieczne. W zabawie mogą wziąć udział również dzieci - na pewno pokochają tę zabawę.

Wyciągi snowtubingowe znajdują się niemalże w każdym ważniejszym kurorcie narciarskim. W Polsce specjalnie wydzielone na stokach sektory znajdziesz m.in. w Zakopanem, Szczyrku, Szklarskiej Porębie.