Data publikacji:

Snowtubing - śnieżne pontony

Szukasz ciekawej zimowej rozrywki? W przerwie między jedną sesją zjazdową a drugą wybierz się na snowtubing! To fantastyczna zabawa dla osób w każdym wieku. 

Snowtubing to zimowa odmiana zjazdów na oponach. Ośnieżone stoki są do tego typu rozrywki idealnym miejscem. Uczestnicy zabawy zajmują miejsce w specjalnie wzmocnionym pontonie. W zależności od wielkości, ponton może pomieścić nawet kilka osób. Następnie wyciąg zawozi ich na szczyt.

Na górze zaczyna się zabawa. Zjazdy podnoszą adrenalinę i pozwalają poczuć pęd. Nie ma możliwości sterowania snowtubingowym pojazdem - liczy się wyczucie i technika. Dzięki elastycznemu materiałowi każda przeszkoda, na którą najedziecie, dostarcza wielu ciekawych doznań. Będziecie podskakiwać, przechylać się na boki, odczuwać wibracje. 

Snowtubing w Karpaczu (http://www.karpacz.pl/)

Śnieżne pontony to alternatywa dla sanek. Każdy przejazd jest przygodą. Nigdy nie wiesz, jak zachowa się Twój pojazd, dlatego w trakcie jest tak dużo śmiechu. Sporo osób wypada na trasie z pontonu lub przewraca się razem z nim, co zwiększa atrakcyjność jazdy. Nie musisz się jednak obawiać - zjazdy są bezpieczne. W zabawie mogą wziąć udział również dzieci - na pewno pokochają tę zabawę.

Wyciągi snowtubingowe znajdują się niemalże w każdym ważniejszym kurorcie narciarskim. W Polsce specjalnie wydzielone na stokach sektory znajdziesz m.in. w Zakopanem, Szczyrku, Szklarskiej Porębie.

Jaka kurtka w góry

Kurtka w góry - jak się ubrać w góry zimą?

2019-10-03
Jak się ubrać w góry zimą? Tak jak zawsze, czyli na cebulkę. Skupmy się jednak na wierzchniej warstwie stroju, czyli kurtce. Jaka kurtka zimowa w góry będzie najlepszym rozwiązaniem? Softshell czy hardshell? A jeśli puchówka to z naturalnym wypełnieniem czy z syntetycznym? Przekonajmy się.
Frisbee

Frisbee dla początkujących. Jak grać? Jak rzucać? Zasady

2019-08-13
Frisbee to świetny sposób na letni, aktywny wypoczynek na łonie natury. Zwykły, plastikowy krążek może umilić czas nawet sporej grupie znajomych. Warto wiedzieć, że frisbee rządzi się specjalnymi zasadami, a nawet występuje w kilku odmianach. Dlaczego warto grać we frisbee i jak robić to prawidłowo?
Karimata turystyczna

Karimata turystyczna do spania - jaką wybrać?

2019-08-08
Karimata turystyczna to jeden z podstawowych elementów biwakowego ekwipunku. Jeśli planujesz spędzić noc w outdoorze, przekonaj się, która karimata do spania będzie najlepszym rozwiązaniem.
akcesoria do roweru

Akcesoria do roweru - jakie akcesoria na rower warto kupić?

2019-08-06
Kupiłeś rower? Świetnie! Ale to nie koniec zakupów. Sam jednoślad nie wystarczy, aby komfortowo, bezpiecznie i wygodnie jeździć przez cały rok. Zobacz, jakie akcesoria do roweru są niezbędne podczas użytkowania, a które z nich… stanowią miły dla oka gadżet, który uprzyjemni każdą podróż!
szlaki w tatrach

Szlaki w Tatrach. Najpiękniejsze szlaki górskie

2019-07-31
Najwyższe pasmo górskie w naszym kraju na swoją popularność zasłużyło nie tylko skupiskiem szczytów liczących sobie ponad 2000 m n.p.m. Tatry pełne są imponujących panoram, ciekawych szlaków górskich i krystalicznie czystych stawów. Jeśli planujesz swoją pierwszą wyprawę w najwyższye góry w Polsce, przekonaj się, jakie szlaki w Tatrach warto przejść.
jak chodzić z kijkami

Jak chodzić z kijkami? Technika nordic walking

2019-07-24
Po chodnikach miast, w parku, w górach. Polacy pokochali nordic walking, a osoby miarowo przebierające kijami widoczne są dosłownie wszędzie. Nie wszyscy jednak znają prawidłową technikę chodzenia, przez co trening nie daje oczekiwanych rezultatów. Sprawdź, jak chodzić z kijami, aby nie popełniać błędów.