Data publikacji:

Jak spędzić majówkę w mieście?

Długi weekend majowy to doskonała okazja, żeby odetchnąć i uciec od codziennego zgiełku. Pierwsze gorące, majowe dni i dużo wolnego czasu. Nie każdy może jednak wyrwać się z miasta. Nie ma jednak co rozpaczać: podpowiadamy, jak spędzić majówkę w mieście. Pomysły na aktywny wypoczynek.

Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na majowy urlop poza miastem. Różne są powody: a to praca, a to brak funduszy. Tym, którzy nie mają planów na weekend majowy, podpowiadamy, jak spędzić majówkę w mieście. Wasza miejscowość i najbliższe okolice obfitują w aktywne rozrywki. Na pewno nie będziecie mieli czasu, żeby się nudzić.

Geochaching

O geochachingu pisaliśmy w jednym z naszych artykułów. Wybierzcie się na poszukiwanie nowych miejsc w swojej miejscowości. Zabawa połączona jest z poszukiwaniem skrytki, co zwiększa zaangażowanie uczestników.

Gry miejskie

Dobra pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. W wielu miastach organizowane są ciekawe gry miejskie. To świetny sposób na czas wolny: nie tylko będziecie się dobrze bawić, ale także nauczycie się wielu nowych rzeczy i nawiążecie nowe znajomości.

Sport

W weekend majowy będziecie mieli okazję nadrobić zaległości sportowe. Zbierzcie grupę znajomych i urządźcie mecz piłki nożnej połączony z imprezą na świeżym powietrzu. Grillowanie po solidnym wysiłku? Jesteśmy za!

Możecie wynająć również tor w kręgielni, pojechać na wycieczkę rowerową: opcji jest naprawdę wiele.

Basen i SPA

Wykorzystaj trzy dni weekendu na relaks i regenerację. Wybierz się na basen lub zafunduj sobie SPA. Masaże, kąpiele, sauna pomogą Ci wrócić do formy.

Imprezy biegowe

Zapaleni biegacze mają jeszcze czas, żeby zapisać się na imprezy biegowe w swoim regionie. Piątka, dziesiątka, dwudziestka - uczcij aktywnie 3 maja.

Pikniki i wyprawy w plener

Przy dobrych warunkach pogodowych nie powinniście przesiadywać w domu. Wystarczy, że pięć dni w tygodniu min. 8 godzin spędzacie zamknięci w ciasnych, klimatyzowanych biurach. Spakujcie kosze z prowiantem i kocem, i cieszcie się majowym słońcem na zielonej trawie. Możecie wybrać się również na wycieczkę po najbliższej okolicy. Przyznajcie szczerze: ilu z Was ma na co dzień czas, by dokładnie zapoznać się ze swoim otoczeniem?

Przeżycia

W weekend majowy zafundujcie sobie szaloną rozrywkę i wybierzcie jedną z opcji z bogatej oferty centrów sportowych, torów wyścigowych, lotnisk, hal, które znajdziecie w swoich miastach. Poszukajcie: torów gokartowych, laser taga, paintballa, quadów, parków linowych, torów wyścigowych (niepowtarzalna okazja, żeby spróbować swoich sił w roli kierowcy rajdowego)... A może jazda czołgiem lub lot paralotnią?

Festyny i koncerty na świeżym powietrzu

Nie zamykajcie się tylko w swoim gronie i wyjdźcie do ludzi. W trakcie majówki odbywają się liczne koncerty i festyny. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w zabawie.