Data modyfikacji:

Szafka kempingowa – przegląd

Pomoże zapanować nad rozgardiaszem wśród rzeczy na kempingu, a jeśli będzie składana – w każdej chwili będziemy mogli ją schować czy wynieść na zewnątrz i zyskać dodatkowe miejsce. Podpowiadamy, która szafka kempingowa będzie dobrym sposobem na zorganizowanie i komfortowe przechowywanie różnego sprzętu czy akcesoriów.

Składana szafka kempingowa posiada aluminiową konstrukcję pokrytą poliestrem 600. Po rozłożeniu ma 66x53x85 cm i oferuje półkę, pokrywę z krawędziami z aluminium oraz 2 schowki boczne. Na tylnym panelu zamontowana jest siatka przeciwko owadom.

Praktyczna i kompaktowa (po złożeniu ma 30x30x30 cm) szafka kempingowa, którą w każdej chwili można szybko rozłożyć lub złożyć. Posiada 4 sztywne półki, nogi z opcją regulacji wysokości oraz blat. Wymiary rozłożonego modelu to 82x102x50 cm. Stelaż szafki jest aluminiowy i otoczony poliestrem w kolorze antracytowym.

Trzy półki, tyle samo schowków i do tego schowki po bokach. Ta składana szafka kempingowa z regulowanymi nóżkami z pewnością przyda się przy większej ilości rzeczy do przechowywania. Z tyłu modelu umieszczono siatkę zabezpieczającą wnętrze przed owadami, a na górze znajduje się praktyczny blat. Szafka kempingowa po rozłożeniu ma wymiary 60x48x81 cm.

Ten model również posiada 3 półki i 3 schowki, ale jej rama jest proszkowo-stalowa o średnicy 16 mm. Do produkcji tej szafki kempingowej użyto poliestru. Po rozłożeniu ma 104 cm wysokości i 59 cm szerokości. Składany mebel waży 6,83 kg.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Sylwia Stwora
gotowanie na ognisku

Gotowanie na ognisku – jak gotować na ognisku? Techniki gotowania na ognisku

2022-06-11
Jak gotować na ognisku? Jakie są techniki, które pozwolą nam przyrządzić wyjątkowy posiłek przy pomocy ogniska?
szwajcarski scyzoryk - co o nim wiedzieć

Scyzoryk - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

2022-04-07
Choć nie musimy już polować na dzikie zwierzęta ani własnoręcznie stawiać szałasu to w ciągu dnia zaskakuje nas mnóstwo sytuacji, w których przydałby się nam po...
wycieczka w góry

Co zabrać na wycieczkę w góry?

2021-11-30
Nieważne, czy w planach masz spokojną wycieczkę w góry czy zdobywanie trudnego szczytu, aby wyprawa była bezpieczna, warto zaopatrzyć się w podstawowy sprzęt i akcesoria. Zobacz, co zabrać na wycieczkę.
szlaki w tatrach

Szlaki w Tatrach. Najpiękniejsze szlaki górskie

2021-07-31
Najwyższe pasmo górskie w naszym kraju na swoją popularność zasłużyło nie tylko skupiskiem szczytów liczących sobie ponad 2000 m n.p.m. Tatry pełne są imponujących panoram, ciekawych szlaków górskich i krystalicznie czystych stawów. Jeśli planujesz swoją pierwszą wyprawę w najwyższye góry w Polsce, przekonaj się, jakie szlaki w Tatrach warto przejść.
Polecane szlaki turystyczne w polskich górach

Szlaki turystyczne w Polsce - jakie szlaki górskie warto pokonać?

2021-07-29
Planujesz wycieczkę w góry, ale nie wiesz, który szlak turystyczny wybrać? Albo może dopiero zaczynasz swoją przygodę z górskimi wędrówkami i zupełnie nie wiesz, jak się do tego zabrać? Spokojna głowa – oto krótki przewodnik, w którym w pigułce znajdziesz przegląd najpiękniejszych szlaków górskich w Polsce w wybranych pasmach.
wspinaczka na ściance

Wspinanie - jak rozpocząć przygodę ze wspinaczką?

2021-07-28
Tradycyjne trasy turystyczne już ci się znudziły i masz ochotę na nieco bardziej ekstremalną przygodę z górami i skałami? Jeśli myślisz o wspinaczce, przekonaj się, jak postawić pierwsze kroki w tego rodzaju aktywności outdoorowej, jak przygotować się fizycznie i wreszcie, jaki sprzęt zakupić?