Data publikacji:

Szafka kempingowa – przegląd

Pomoże zapanować nad rozgardiaszem wśród rzeczy na kempingu, a jeśli będzie składana – w każdej chwili będziemy mogli ją schować czy wynieść na zewnątrz i zyskać dodatkowe miejsce. Podpowiadamy, która szafka kempingowa będzie dobrym sposobem na zorganizowanie i komfortowe przechowywanie różnego sprzętu czy akcesoriów.

Składana szafka kempingowa posiada aluminiową konstrukcję pokrytą poliestrem 600. Po rozłożeniu ma 66x53x85 cm i oferuje półkę, pokrywę z krawędziami z aluminium oraz 2 schowki boczne. Na tylnym panelu zamontowana jest siatka przeciwko owadom.

Praktyczna i kompaktowa (po złożeniu ma 30x30x30 cm) szafka kempingowa, którą w każdej chwili można szybko rozłożyć lub złożyć. Posiada 4 sztywne półki, nogi z opcją regulacji wysokości oraz blat. Wymiary rozłożonego modelu to 82x102x50 cm. Stelaż szafki jest aluminiowy i otoczony poliestrem w kolorze antracytowym.

Trzy półki, tyle samo schowków i do tego schowki po bokach. Ta składana szafka kempingowa z regulowanymi nóżkami z pewnością przyda się przy większej ilości rzeczy do przechowywania. Z tyłu modelu umieszczono siatkę zabezpieczającą wnętrze przed owadami, a na górze znajduje się praktyczny blat. Szafka kempingowa po rozłożeniu ma wymiary 60x48x81 cm.

Ten model również posiada 3 półki i 3 schowki, ale jej rama jest proszkowo-stalowa o średnicy 16 mm. Do produkcji tej szafki kempingowej użyto poliestru. Po rozłożeniu ma 104 cm wysokości i 59 cm szerokości. Składany mebel waży 6,83 kg.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Sylwia Stwora