Data modyfikacji:

Szafka kempingowa – przegląd

Pomoże zapanować nad rozgardiaszem wśród rzeczy na kempingu, a jeśli będzie składana – w każdej chwili będziemy mogli ją schować czy wynieść na zewnątrz i zyskać dodatkowe miejsce. Podpowiadamy, która szafka kempingowa będzie dobrym sposobem na zorganizowanie i komfortowe przechowywanie różnego sprzętu czy akcesoriów.

Składana szafka kempingowa posiada aluminiową konstrukcję pokrytą poliestrem 600. Po rozłożeniu ma 66x53x85 cm i oferuje półkę, pokrywę z krawędziami z aluminium oraz 2 schowki boczne. Na tylnym panelu zamontowana jest siatka przeciwko owadom.

Praktyczna i kompaktowa (po złożeniu ma 30x30x30 cm) szafka kempingowa, którą w każdej chwili można szybko rozłożyć lub złożyć. Posiada 4 sztywne półki, nogi z opcją regulacji wysokości oraz blat. Wymiary rozłożonego modelu to 82x102x50 cm. Stelaż szafki jest aluminiowy i otoczony poliestrem w kolorze antracytowym.

Trzy półki, tyle samo schowków i do tego schowki po bokach. Ta składana szafka kempingowa z regulowanymi nóżkami z pewnością przyda się przy większej ilości rzeczy do przechowywania. Z tyłu modelu umieszczono siatkę zabezpieczającą wnętrze przed owadami, a na górze znajduje się praktyczny blat. Szafka kempingowa po rozłożeniu ma wymiary 60x48x81 cm.

Ten model również posiada 3 półki i 3 schowki, ale jej rama jest proszkowo-stalowa o średnicy 16 mm. Do produkcji tej szafki kempingowej użyto poliestru. Po rozłożeniu ma 104 cm wysokości i 59 cm szerokości. Składany mebel waży 6,83 kg.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Sylwia Stwora
jak chodzić z kijkami

Jak chodzić z kijkami? Technika nordic walking

2020-09-01
Po chodnikach miast, w parku, w górach. Polacy pokochali nordic walking, a osoby miarowo przebierające kijami widoczne są dosłownie wszędzie. Nie wszyscy jednak znają prawidłową technikę chodzenia, przez co trening nie daje oczekiwanych rezultatów. Sprawdź, jak chodzić z kijami, aby nie popełniać błędów.
szlaki w tatrach

Szlaki w Tatrach. Najpiękniejsze szlaki górskie

2020-07-31
Najwyższe pasmo górskie w naszym kraju na swoją popularność zasłużyło nie tylko skupiskiem szczytów liczących sobie ponad 2000 m n.p.m. Tatry pełne są imponujących panoram, ciekawych szlaków górskich i krystalicznie czystych stawów. Jeśli planujesz swoją pierwszą wyprawę w najwyższye góry w Polsce, przekonaj się, jakie szlaki w Tatrach warto przejść.
Polecane szlaki turystyczne w polskich górach

Szlaki turystyczne w Polsce - jakie szlaki górskie warto pokonać?

2020-07-30
Planujesz wycieczkę w góry, ale nie wiesz, który szlak turystyczny wybrać? Albo może dopiero zaczynasz swoją przygodę z górskimi wędrówkami i zupełnie nie wiesz, jak się do tego zabrać? Spokojna głowa – oto krótki przewodnik, w którym w pigułce znajdziesz przegląd najpiękniejszych szlaków górskich w Polsce w wybranych pasmach.
Szczyt w Karkonoszach

Polecane szlaki w Karkonoszach. Najpiękniejsze i najładniejsze w polskiej części gór

2020-07-12
Planujesz wyjazd w Karkonosze, ale nie wiesz, który szlak górski wybrać? Oto kilka najciekawszych szlaków turystycznych w Karkonoszach.
Jaka kurtka w góry

Kurtka w góry - jak się ubrać w góry zimą?

2019-10-03
Jak się ubrać w góry zimą? Tak jak zawsze, czyli na cebulkę. Skupmy się jednak na wierzchniej warstwie stroju, czyli kurtce. Jaka kurtka zimowa w góry będzie najlepszym rozwiązaniem? Softshell czy hardshell? A jeśli puchówka to z naturalnym wypełnieniem czy z syntetycznym? Przekonajmy się.
Karimata turystyczna

Karimata turystyczna do spania - jaką wybrać?

2019-08-08
Karimata turystyczna to jeden z podstawowych elementów biwakowego ekwipunku. Jeśli planujesz spędzić noc w outdoorze, przekonaj się, która karimata do spania będzie najlepszym rozwiązaniem.