Data modyfikacji:

Sportowy kalendarz adwentowy – jaki sportowy kalendarz adwentowy wybrać?


Już od kilku lat kalendarze sportowe dla dorosłych cieszą się ogromną popularnością. Czasy, w których miały postać bombonierki z czekoladkami dla dzieci, powoli odchodzą w zapomnienie. Dzięki temu również jako dorośli ludzie możemy czerpać radość z oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Jedną z ciekawych propozycji, które w związku z tym pojawiły się na rynku, jest sportowy kalendarz adwentowy. Co możemy w nim znaleźć? Jaki kalendarz wybrać? Pora odpowiedzieć na te pytania.
kalendarz
Moda na bycie fit już od kilku lat jest w naszym kraju bardzo powszechna. Coraz więcej osób starannie przygotowuje swoje posiłki, ogranicza mięso i produkty przetworzone, a do tego jest aktywna fizycznie. Oczywistym jest, że kalendarze adwentowe wypełnione słodkościami nie będą dla nich dobrym wyborem. Czy jednak oznacza to, że muszą zrezygnować z radosnego oczekiwania na święta ? Jak się okazuje – wprost przeciwnie. Producenci gadżetów, sprzętów sportowych oraz suplementów doskonale wiedzą, jak trafić w potrzeby osób aktywnych i uprawiających sport. Przed nami kilka propozycji sportowych kalendarzy adwentowych, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Kalendarz z herbatami i super food


Większość osób, które pasjonuje się sportem, dba również o to, co je. Doskonale bowiem zdają sobie sprawę z tego, że odpowiednia dieta ma ogromne znaczenie w budowaniu formy. Idealną propozycją dla takich osób będzie adwentowy kalendarz sportowy wypełniony np. mieszankami herbat o zbawiennym wpływie na organizm, odżywkami, suplementami lub produktami, które pozytywnie wpływają na formę osoby aktywnej. Doskonałym przykładem może być kalendarz adwentowy Tea & Superfood z 24 niespodziankami, który możemy znaleźć na stronie Ceneo.pl.
W kalendarzu tym znajdziemy niskowęglowodanowe koktajle, które są idealne dla osób dbających o swoją kondycję i linię, oraz aromatyczne herbaty, które pomagają np. oczyścić organizm z toksyn czy wzmocnić jego odporność. W niektórych okienkach umieszczone są zaś mieszanki przypraw idealnie pasujące do zdrowych, ekologicznych posiłków. Słowem, osoba, która dba o to, co je, znajdzie 24 ciekawe produkty, które z pewnością będą miały pozytywny wpływ na jej zdrowie.

Treningowy kalendarz adwentowy


Dla wielu osób adwent jest okresem, który jest nie tylko czasem oczekiwania na święta, ale również szansą na zmianę w swoim życiu. Część z nas planuje na ten okres różnego rodzaju wyzwania, które mogą dotyczyć również aktywności fizycznej. W sieci znajdziemy wiele planów treningowych, które zaplanowane są właśnie na 24-dniowy okres adwentu. Ich wykorzystanie może być dobrym pomysłem do samodzielnego stworzenia sportowego kalendarza adwentowego. W tym celu potrzebujemy jedynie specjalnego pudełka z przegródkami, w których możemy umieścić wyzwania na dany dzień oraz drobne upominki, które zmotywują nas do aktywności fizycznej. Taki „pusty” kalendarz adwentowy, który możemy samodzielnie wypełnić, znajdziemy np. na stronie internetowej Ceneo.pl.

Kalendarz z gadżetami


Osoby, które regularnie uprawiają sport, chętnie korzystają z różnego rodzaju gadżetów, które ułatwiają i umilają aktywność fizyczną. Warto więc postawić na sportowy kalendarz adwentowy, który w swoim wnętrzu będzie skrywał takie właśnie niespodzianki.

Istnieje sporo tego typu propozycji, które dedykowane są różnego rodzaju aktywnościom. Przykładowo, miłośnika biegów i wędrówek po terenie ucieszyć może kalendarz, w którym znajdziemy scyzoryk, krokomierz, małą latarkę oraz wiele innych przydatnych drobiazgów.

Doskonałym przykładem może być np. męski kalendarz adwentowy, w którym znajdziemy akcesoria, które przydadzą się każdemu aktywnemu panu. Mowa tu np. o słuchawkach, powerbanku czy odblaskowej opasce. Kalendarz dostępny jest na stronie internetowej Ceneo.pl.
Ciekawą propozycją są również kalendarze adwentowe z kosmetykami dopasowanymi do potrzeb osób aktywnych. Bardzo często miłośnikami aktywności stają się osoby dbające o linię. Kalendarz, w którym znajdziemy oczyszczające żele, kremy o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym oraz kosmetyki przeciw starzeniu się skóry, z pewnością sprawi więc sporo radości.

Jak dobrać odpowiedni kalendarz adwentowy?


Aby kalendarz adwentowy sprawiał radość i uprzyjemniał czas oczekiwania na święta, warto zadbać o to, by był w pełni dopasowany do upodobań osoby, która będzie z niego korzystała. Na stronie internetowej Ceneo.pl znajdziesz szeroki wybór kalendarzy dla kobiet i mężczyzn, wśród których nie brakuje również propozycji dla miłośników aktywnego stylu życia. Wybierając kalendarz, weź pod uwagę co lubi dana osoba, jaką dyscypliną sportu się interesuje, jakie aktywności podejmuje oraz czy jest np. na diecie lub dba o pielęgnację swojego ciała. Opisy kalendarzy adwentowych w znaczącej części przypadków są bardzo dokładne, dzięki czemu nie ma problemu ze sprawdzeniem, jakie produkty znajdziemy w okienkach kalendarza. Pozwoli nam to na wybór takiego, który każdego dnia będzie sprawiał radość.
Podsumowując, czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia może być radosny i pełen ekscytacji dla każdego – w tym również dla dorosłych. Sportowy kalendarz adwentowy to idealny sposób na to, by sprawić radość osobie aktywnej, która raczej niezbyt chętnie sięgnie po słodkości każdego dnia. Jak widzisz, wybór takich kalendarzy jest naprawdę spory, dzięki czemu znalezienie idealnej propozycji nie powinno być problemem. Warto więc skorzystać z tego faktu i cieszyć się nadchodzącą magią świąt.
Autor: Kamila Łońska-Kępa