Data publikacji:

Nietypowe dyskoteki w Polsce i na świecie

Nietypowe dyskoteki to imprezy niebanalne, które przyciągają wszystkich fanów mocnych wrażeń, znudzonych dotychczasowymi, oklepanymi już formami rozrywki.

Oryginalne, nieszablonowe imprezy to doskonała odskocznia od codzienności i rutyny. Przeważnie urządzane są w miejscach trudno dostępnych lub osobliwych, w których dotychczas nikt nie wyobrażał sobie zorganizowania zabawy. Zazwyczaj przyciągają całe tłumy osób spragnionych nowości i niecodziennych atrakcji.

Źródło" pixabay/manuelhauser0

Tunnel Electrocity

Tunnel Electrocity to niesamowite przedsięwzięcie muzyczne, które łączy przeszłość z najnowocześniejszymi technologiami. Całonocna zabawa odbywa się w cysterskim zespole klasztornym w Lubiążu - to drugi co do wielkości obiekt sakralny na świecie, którego zakupem zainteresowany był sam Michael Jackson. Na Tunnel Electrocity z całej Polski ściągają fani muzyki elektronicznej i dobrej zabawy. Choć obecnie impreza jest zawieszona to jednak organizatorzy zapowiadają jej rychły powrót.

Dyskoteki na statkach

Nietypowe dyskoteki organizowane są zazwyczaj w oryginalnych, niebanalnych miejscach. Tak jest zwłaszcza w przypadku imprez organizowanych na statkach, które często w swojej ofercie ma wiele kurortowych miejscowości. Takie dyskoteki trwają nierzadko przez całą dobę, dzięki czemu na pokładzie można wybawić się na całego, bez obaw o zakłócanie ciszy nocnej i niepokojenie sąsiadów.

The View Warsaw

The View Warsaw to ekskluzywny lokal, który powstał na wzór najlepszych klubów nowojorskich zlokalizowanych na rooftopach, czyli dachach budynków. Klub The View Warsaw znajduje się jeszcze wyżej niż taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki - na samym szczycie jednego z najwyższych wieżowców w stolicy, z którego roztacza się hipnotyzująca panorama na całe miasto. Właściciele lokalu podkreślają, że dzięki swojemu nietypowemu położeniu i panującej wewnątrz atmosferze luksusu ma on wyznaczać nowe standardy klubu w Polsce.

Planetarium Klub Muzyczny

Planetarium Klub Muzyczny to klub zlokalizowany w Fortecznej Wieży Ciśnień w Nysie. Budynek ten powstał w 1907 roku u stóp Fortu Prusy. Wieża została odnowiony w 2012 roku i od maja 2014 roku służy jako miejsce spotkań wszystkich osób zainteresowanych dobrą zabawą przy wspaniałej muzyce.

Silent Disco

I na koniec coś z innej beczki - ciche dyskoteki, czyli tzw. silent disco, to imprezy organizowane cyklicznie we wszystkich większych miastach na całym świecie. Ich idea polega na tańczeniu uczestników w całkowitej ciszy… Jednak tylko pozornej, bowiem każda ze zgromadzonych osób ma założone słuchawki z własną muzyką. Takie ciche dyskoteki dla postronnego obserwatora mogą wyglądać oryginalnie i zabawnie, jednak nie zraża to tysięcy fanów silent disco na całym świecie.

Jeśli jesteś fanem muzyki elektronicznej koniecznie zobacz nadchodzące festiwale. (KLIK)

Autor: Sylwia Stwora