Data modyfikacji:

Nietypowe dyskoteki w Polsce i na świecie

Nietypowe dyskoteki to imprezy niebanalne, które przyciągają wszystkich fanów mocnych wrażeń, znudzonych dotychczasowymi, oklepanymi już formami rozrywki.

Oryginalne, nieszablonowe imprezy to doskonała odskocznia od codzienności i rutyny. Przeważnie urządzane są w miejscach trudno dostępnych lub osobliwych, w których dotychczas nikt nie wyobrażał sobie zorganizowania zabawy. Zazwyczaj przyciągają całe tłumy osób spragnionych nowości i niecodziennych atrakcji.

Źródło" pixabay/manuelhauser0

Tunnel Electrocity

Tunnel Electrocity to niesamowite przedsięwzięcie muzyczne, które łączy przeszłość z najnowocześniejszymi technologiami. Całonocna zabawa odbywa się w cysterskim zespole klasztornym w Lubiążu - to drugi co do wielkości obiekt sakralny na świecie, którego zakupem zainteresowany był sam Michael Jackson. Na Tunnel Electrocity z całej Polski ściągają fani muzyki elektronicznej i dobrej zabawy. Choć obecnie impreza jest zawieszona to jednak organizatorzy zapowiadają jej rychły powrót.

Dyskoteki na statkach

Nietypowe dyskoteki organizowane są zazwyczaj w oryginalnych, niebanalnych miejscach. Tak jest zwłaszcza w przypadku imprez organizowanych na statkach, które często w swojej ofercie ma wiele kurortowych miejscowości. Takie dyskoteki trwają nierzadko przez całą dobę, dzięki czemu na pokładzie można wybawić się na całego, bez obaw o zakłócanie ciszy nocnej i niepokojenie sąsiadów.

The View Warsaw

The View Warsaw to ekskluzywny lokal, który powstał na wzór najlepszych klubów nowojorskich zlokalizowanych na rooftopach, czyli dachach budynków. Klub The View Warsaw znajduje się jeszcze wyżej niż taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki - na samym szczycie jednego z najwyższych wieżowców w stolicy, z którego roztacza się hipnotyzująca panorama na całe miasto. Właściciele lokalu podkreślają, że dzięki swojemu nietypowemu położeniu i panującej wewnątrz atmosferze luksusu ma on wyznaczać nowe standardy klubu w Polsce.

Planetarium Klub Muzyczny

Planetarium Klub Muzyczny to klub zlokalizowany w Fortecznej Wieży Ciśnień w Nysie. Budynek ten powstał w 1907 roku u stóp Fortu Prusy. Wieża została odnowiony w 2012 roku i od maja 2014 roku służy jako miejsce spotkań wszystkich osób zainteresowanych dobrą zabawą przy wspaniałej muzyce.

Silent Disco

I na koniec coś z innej beczki - ciche dyskoteki, czyli tzw. silent disco, to imprezy organizowane cyklicznie we wszystkich większych miastach na całym świecie. Ich idea polega na tańczeniu uczestników w całkowitej ciszy… Jednak tylko pozornej, bowiem każda ze zgromadzonych osób ma założone słuchawki z własną muzyką. Takie ciche dyskoteki dla postronnego obserwatora mogą wyglądać oryginalnie i zabawnie, jednak nie zraża to tysięcy fanów silent disco na całym świecie.

Jeśli jesteś fanem muzyki elektronicznej koniecznie zobacz nadchodzące festiwale. (KLIK)

Autor: Sylwia Stwora
wrotki

Wrotki czy rolki? Które wybrać?

2020-08-17
Co było pierwsze: wrotki czy rolki? Nie ulega wątpliwościom, że buty z czterema, równolegle ustawionymi kółkami pojawiły się najpierw. Później świat poznał rolki, które na długi czas zdeklasowały swoje starsze siostry. W ostatnim czasie, wrotki ponownie wracają do łask. Na co lepiej się zdecydować? Kto powinien skorzystać z szaleństw na rolkach, a komu lepiej przysłużą się klasyczne wrotki?
Gra w podchody

Gra w podchody. Jak zorganizować zabawę?

2019-06-03
Aby zorganizować grę w podchody nie trzeba zbytnio się natrudzić. Nawet w trakcie rodzinnego spaceru, wyznaczenie grupy osób uciekających i poszukiwaczy może od...
jak przygotować namiot przed wyjazdem

Jaki namiot kupić? Jak wybrać odpowiedni?

2019-05-20
W czasie biwaku czy górskiej wyprawy namiot posłuży jako miejsce do relaksu i snu, schowek na rzeczy oraz schronienie przed niesprzyjającymi warunkami pogodowym...
Strój na paintball

Jak ubrać się na paintball?

2019-05-13
Pytanie o to, jak ubrać się na paintball, obok tego dotyczącego kwestii stopnia odczuwania bólu po dostaniu kulką wypełnioną kolorową farbą, najczęściej trapi o...
O tym pamiętaj jadąc na festiwal! Poradnik dla uczestnika letniej imprezy muzycznej

O tym pamiętaj jadąc na festiwal! Poradnik dla uczestnika letniej imprezy muzycznej

2016-05-31
Wielkimi krokami zbliża się sezon festiwalowy. Tego lata w Polsce odbędą się wielkie imprezy, takie jak: Orange Warsaw Festival, Open’er Festival, Przystanek Wo...
Bitwa na poduszki? Czemu nie?

Bitwa na poduszki? Czemu nie?

2016-05-30
Masz ochotę wrócić na chwilę do dzieciństwa? Brakuje Ci prawdziwie kreatywnej zabawy? Całe szczęście także do Polski dociera moda na gry miejskie, takie jak wie...