Data publikacji:

Butelki na wodę - przegląd

Butelki na wodę stają się coraz popularniejsze. Jeszcze jakiś czas temu większość z nas chodziła z zakupioną w sklepie wodą. Dziś wygląda to nieco inaczej. Jeśli Ty również poszukujesz dla siebie ciekawego i praktycznego pojemnika na wodę, zapraszamy do lektury naszego przeglądu.

Chyba każdy z nas obecnie wie, że powinien wypijać  8 szklanek wody dziennie. Wciąż rosnący trend na zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia przyniósł ze sobą modę na butelki na wodę. Sprawdźmy zatem, jakie produkty znajdziemy w sklepach.

Butelki z uchwytem

Do wyboru mamy butelki z uchwytem lub z zakrętką "na palec". Kolorowe i te bardziej tradycyjne. W różnych pojemnościach i cenach. Idealne będą nie tylko na fitness czy siłownię, ale i na co dzień.

Na grafice: 1. Butelka na wodę Contigo, 54,15 zł; 2. Butelka na wodę Eva Solo, 88 zł; 3. Butelka na wodę Aladdin, 49 zł; 4. Butelka na wodę Contigo, 89,90 zł

Butelki z filtrem

W sprzedaży dostaniemy także produkty z filtrem. Nie musimy dzięki temu zbytnio martwić się o ich zawartość. Mały filtr umieszczony w ich wnętrzu powinien zapewnić nam czystą wodę do picia. Bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, gdy nie chcemy dźwigać dużej butli przez cały dzień. Wystarczy stały dostęp do bieżącej wody - filtr załatwi resztę.

Butelki na wodę smakową

Jeśli nie jesteśmy zwolennikami czystej wody, możemy zaopatrzyć się w butelkę na samodzielnie przyrządzony napój smakowy. Posiadają one specjalne wkłady na owoce lub wyciskacze do cytrusów. Ułatwia to czyszczenie butelki.

Na grafice: 1. Butelka na wodę Sagaform, 39,90 zł; 2. Butelka na wodę Sagaform, 39,90 zł

Butelki miękkie

Na rynku pojawiły się także bardziej elastyczne propozycje, czyli miękkie butelki na wodę. Pusty pojemnik zajmuje bardzo niewiele miejsca. Poza tym jest on niesamowicie uniwersalny i lekki.

Na grafice: 1. Butelka na wodę Platypus, 35,99 zł; Butelka na wodę Platypus, 39,99 zł

Autor: Natalia Malko