Data publikacji:

Wrzesień nad polskim morzem

Końcówka lata to ostatni dzwonek, żeby nadrobić nieco zaległości i ruszyć nad morze. Zwłaszcza, że o tej porze jest tam nie tak tłoczno tłoczno, więc można w końcu prawdziwie wypocząć. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie bardziej kameralne klimaty, rekomendujemy wrzesień nad polskim morzem.

Już teraz warto pomyśleć o swoich planach na pierwszy weekend września. O tej porze jest jeszcze dość ciepło, a w związku z końcem wakacji, opustoszałe plaże są oazą posezonowego spokoju. Dlaczego zatem nie ruszyć nad morze?

Rzuć wszystko i jedź nad morze naładować baterie

To nie są żarty. Wrzesień to prawdopodobnie ostatnia chwila, żeby naładować nasze akumulatory na zbliżający się "gorący okres". Zwłaszcza, że czekają nas dodatkowo duże niedostatki promieni słonecznych. Nie ma sensu martwić się tym, że nasz urlop wypadł już po najcieplejszych miesiącach. Nawet jeśli nie planujemy wyjazdu do ciepłych krajów, możemy znakomicie spędzić ten czas nad krajowym morzem.

Lepsze oferty

Jako wiadomo popyt kształtuje ceny, co za tym idzie w miesiącach obleganych przez turystów ciężko będzie uświadczyć prawdziwe okazje. Za to już we wrześniu możemy włączyć nasze radary i poszukać ciekawej oraz korzystnej oferty. Nie bez powodu wiele osób swoje zagraniczne wycieczki planuje właśnie na ten miesiąc.

Widok zachodzącego słońca na Helu, fot. gtfi.com.pl

Cisza i spokój

Nie da się ukryć, że nie wszyscy z nas są zwolennikami urlopowania w towarzystwie dużej liczby turystów. Szczególnie dzieci potrafią dać się we znaki. Dobra wiadomość jest taka, że młodzież 1 września wraca do szkoły, więc szansa na to, że koło nas rozbije się hałaśliwa gromada, jest bliska zeru.

Posłuchaj rekomendacji

Wiele osób, decydujących się na wrześniowy urlop nad morzem, poleca zrobić to samo wszystkim pozostałym. Cisza, spokój i jeszcze całkiem niezła pogoda - brzmi naprawdę zachęcająco. Puste plaże i kameralne zachody słońca to najpiękniejszy krajobraz, jaki można sobie wyobrazić.

Mamy nadzieję, że zmieniliście swoje zdanie na temat urlopu nad morzem we wrześniu i już rezerwujecie miejscówkę dla siebie!

Autor: Natalia Malko