Data publikacji:

Batony energetyczne – przegląd

Długotrwałe ćwiczenia na siłowni lub świeżym powietrzu powodują niekiedy wzmożoną utratę energii. By skutecznie uzupełnić siły i utracone minerały, oprócz napojów izotonicznych, warto sięgać po coś jeszcze. Sprawdziliśmy, które batony energetyczne dodadzą Ci wigoru.

Zestaw batonów w praktycznym pudełku z guaraną, która poprawia kondycję i zapewnia lepsze samopoczucie. Dzięki zawartości kofeiny smakołyki pobudzą do dalszego wysiłku oraz uzupełnią utraconą energię. Są znacznie skuteczniejsze od kawy, ponieważ potrafią działać aż do 6 godzin, a skład bogaty w tłuszcze, węglowodany i białko nasyci na długo.

Baton energetyczny z potężną dawką węglowodanów, które będą idealne w przypadku znacznej utraty sił. Oprócz nich w składzie znajdziemy także kofeinę, kreatynę oraz aminokwasy, co zapewni uczucie sytości w żołądku przez kilka godzin. Produkt przyczyni się do regeneracji powysiłkowej organizmu.

Baton energetyczny o przyjemnym kokosowym smaku zawiera izolat białka serwatki z najmocniejszej linii suplementów. W składzie znalazła się wysoka ilość protein, przez co skutecznie dodaje on energii i sprzyja regeneracji sił. Wzbogacony został o cenne witaminy, które biorą udział w przemianach metabolicznych w organizmie.

Produkt z wysoką zawartością kreatyny, która przyczyni się do wzrostu energii po każdym, nawet najcięższym wysiłku fizycznym. Polecany jest szczególnie dla sportowców uprawiających kulturystykę i inne dyscypliny siłowe, ponieważ pozwala na szybszą budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. Baton energetyczny występuje w dwóch smakach – żurawinowym oraz kokosowym.

Baton energetyczny o obniżonej zawartości tłuszczu dostarczający zapotrzebowania na białko dla osób narażonych na wzmożony wysiłek fizyczny. Uzupełnia zapasy energii, przez co poziom cukru pozostaje na stałym poziomie, nie narażając nas na uczucie głodu. Produkt o przyjemnym, czekoladowym smaku.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Sylwia Stwora