Data publikacji:

Hantle – przegląd

Są dobrym sposobem na skuteczne rzeźbienie mięśni w domowym zaciszu, bez potrzeby odwiedzania siłowni. Prezentujemy przegląd hantli, które pomogą Ci osiągnąć pożądane efekty. Wystarczy wybrać te, najbardziej odpowiednie dla siebie.

Hantle winylowe o niewielkim obciążeniu 1,5 kg będą najlepsze dla kobiet do codziennych ćwiczeń. Model posiada opływowe kształty i gładką powierzchnię. Ponadto hantle zostały wykonane w przyjemnej dla oczu kolorystyce, co jest dodatkowym atutem. Pod powierzchnią winylową ukryta jest wytrzymała konstrukcja żeliwna.

Hantle żeliwne wyposażono w ryflowane uchwyty, które zapobiegają ślizganiu się rąk podczas ćwiczeń. Gwintowane sztangielki oraz zaciski dają pewność optymalnego i równomiernego docisku. Opisywany model ma obciążenie rzędu 10 kg, ale dostępne są również propozycje lżejsze lub nieco cięższe.

Zestaw dwóch hantli kompozytowych po 5 kg każda jest odpowiedni zarówno do aerobiku, ćwiczeń kulturystycznych, treningu sztuk walki, jak również zajęć rehabilitacyjnych. Zaprojektowany specjalnie dla wzmacniania rąk oraz górnych partii ciała. Modele zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, odpornych na zniszczenie lub zarysowania. Posiadają wypełnienie cementowe ukryte pod estetyczną, niebieską plastikową powierzchnią.

Hantel neoprenowy o unikalnym, trójkątnym kształcie, który zapobiegnie toczeniu się ciężarka po ziemi w przypadku wypuszczenia z ręki. Model jest odporny na wilgoć i waży 2 kg. Sprawdzi się idealnie w przypadku kobiet, które mają małe dłonie - hantel ma zmniejszoną powierzchnię uchwytu, dzięki czemu jest bardziej stabilny i nie wyślizguje się podczas ćwiczeń.

Zestaw hantli bitumicznych ze stalowymi gryfami o obciążeniu 20 kg każda. Istnieje możliwość dołożenia dodatkowych talerzy w przypadku, gdy ciężar po jakimś czasie użytkowania okazałby się zbyt mały. Rączka gryfów wyposażona została w nacięcia antypoślizgowe w celu poprawy komfortu użytkowania oraz bezpieczeństwa.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Sylwia Stwora