Data modyfikacji:

Prezent dla malarza - jaki prezent dla malarza wybrać?


Urodziny bliskiej ci osoby tuż-tuż, a ty wciąż zastanawiasz się, jakim podarunkiem obdarować przyjaciela? Sprawdź nasze propozycje! Tym razem proponujemy idealny prezent dla malarza, a więc osoby niezwykle kreatywnej, która zasługuje na zapierający dech w piersiach podarunek.
malarz

Prezent dla malarza - jaki wybrać?


Na pierwszy rzut oka, stworzenie doskonałego prezentu dla osoby kreatywnej może wydawać się nie lada wyzwaniem - jednak bez obaw! Przychodzimy z pomocą. W naszym artykule znajdziesz wiele nietuzinkowych pomysłów na prezent dla malarza artysty.

Jak więc wybrać podarunek doskonały? Przede wszystkim postaw na produkty znane i lubiane, które przydadzą się twojemu znajomemu na co dzień: w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Możesz także zastanowić się nad prezentem, który pobudzi kreatywność twojego przyjaciela, bądź nad gadżetami, które ułatwią mu popołudniowy relaks.

Przy wyborze prezentu pamiętaj jednak, aby kierować się gustem, jak i zainteresowaniami osoby obdarowywanej. My zapytaliśmy kilku malarzy o to, jakie prezenty chcieliby otrzymać z okazji świąt, urodzin czy ważnej rocznicy. Na tej podstawie stworzyliśmy zestawienie z różnych półek cenowych, więc możesz być pewien, że znajdziesz coś doskonałego!
Choć ten zestaw może wydawać się zbyt oklepany jako prezent dla artysty malarza, my zdecydowanie go polecamy. Posiada on wszystkie niezbędne artykuły, które zarówno pozwalają zacząć malować, jak i kontynuować przygodę z tworzeniem pejzaży czy portretów. Jeśli twój przyjaciel uwielbia malować, będzie to dla niego doskonały prezent, który pozwoli rozwijać mu talent w różnych, ciekawych miejscach: zarówno na balkonie, w ogrodzie czy w zupełnie niezamieszkałych lokalizacjach. Nie obawiaj się takiego podarunku nawet jeśli bliska ci osoba posiada już sztalugę - dodatkowy sprzęt będzie przydatny na różnych wyjazdach. Wybierając zestaw malarski, zwróć uwagę, aby zawierał on takie elementy, prócz sztalugi, jak: podobrazie malarskie, zestaw kilkunastu pędzli, farby olejne i paletę malarską.
Nic tak nie inspiruje kreatywnej głowy, jak wycieczka krajoznawcza, która pozwala na poznanie przepięknych zakątków Polski, jak i świata. Co więcej, będzie ona doskonałą odskocznią od życia codziennego. Zdecydowanie na wycieczce na twojego przyjaciela czekać będzie wiele niesamowitych przygód.

 A może trafionym pomysłem będzie przyjacielska podróż, w którą zabierzesz się wraz z osobą obdarowaną? W czasie wycieczki stworzycie wspaniałe wspomnienia, zbliżycie się do siebie, wypoczniecie i co najważniejsze: wrócicie z głowami pełnymi niesamowitych pomysłów. Wybór wycieczek jest naprawdę duży! Skierują was one w różnorodne zakątki świata: zarówno nad polskie morze, jak i na Zanzibar, do Grecji, Bułgarii czy na Cypr.

Interesuje cię inny pomysł na prezent dla malarza? Sprawdź nasze pozostałe propozycje.
Jeśli twój znajomy szuka nowych, nieznanych mu form ekspresji, warto, aby wypróbował styl malarski, jakim jest na przykład technika malarska zwana graffiti. Czym dokładnie się wyróżnia? To nazwa zbiorcza twórczości artystycznej, która bazuje na umieszczaniu różnorodnych rysunków, obrazów czy podpisów w przestrzeni prywatnej lub domowej za pomocą malowania sprayem (farba w aerozolu w puszkach), pędzlem i sprayem, markerów „z ręki” lub za pomocą różnych szablonów. Jest to technika wykorzystywana rzadko przez dojrzałych malarzy, a więc będzie doskonałą odskocznią od typowych projektów malarskich. Dlatego spray do graffiti to idealny prezent dla malarza. Aby stworzyć zestaw doskonały, warto wybrać kilka kolorów, dzięki czemu obdarowywany stworzy piękne, wielobarwne dzieła.
Czy może być coś lepszego po wyczerpującej, kreatywnej pracy niż chwila relaksu z ulubioną muzyką uzupełniona o relaksujący aromat olejku eterycznego? Według nas - zdecydowanie nie! Dlatego uważamy, że zestaw: dyfuzor plus olejki eteryczne to doskonały prezent dla malarza, który zadowoli nawet najbardziej wymagającą osobę. W zależności od użytego olejku eterycznego, może on pomóc w ukojeniu nerwów i pozbyciu się stresu, poprawić koncentrację, zwalczyć bezsenność czy poprawić libido. Specjalnym urządzeniem do aromatoterapii jest dyfuzor, który jest nawilżaczem rozpylającym w powietrzu zapach olejków. W ofercie sklepów znajdziesz mnóstwo propozycji dyfuzorów. Przy wyborze konkretnego modelu zwróć uwagę na jego sposób zasilania, łatwość obsługi, wydajność oraz kształt, aby pięknie prezentował się we wnętrzu. Przydatną opcją będzie także możliwość automatycznego wyłączania oraz regulacja światła w przypadku podświetlenia LED.
Dla wielu z nas sprzątanie to nieprzyjemna konieczność, którą musimy wykonywać regularnie, aby cieszyć się czystością w domu. Jednak czemu nie ułatwić sobie tej czynności? Dzisiejsza technologia pozwala nam nie myśleć tak często o sprzątaniu, a to dzięki, na przykład, automatycznemu odkurzaczowi. Może on stać się doskonałym prezentem, który zdecydowanie ucieszy obdarowywanego. Na czym polega jego wyjątkowość? Odkurzacz automatyczny, zwany także robotem sprzątającym, można zaprogramować tak, aby regularnie sam sprzątał całe mieszkanie lub jego część. Posiada on liczne wbudowane czujniki, które pozwalają odnaleźć się mu w pomieszczeniach i prawidłowo je odkurzyć. Robota można włączyć w każdej chwili lub wyznaczyć mu pracę na konkretne godziny, kilka razy w tygodniu. Co więcej, niektóre urządzenia prócz opcji odkurzania mają także możliwość mycia podłogi. Według nas to niezwykła oszczędność czasu!