Data modyfikacji:

Konkurs "Zestaw marzeń" – kreuj i wygrywaj!

Jak każdy entuzjasta aktywnych form spędzania czasu masz zapewne głowę pełną pomysłów i marzeń czekających na realizację. Zrób pierwszy krok i pokaż, że chcesz i potrafisz zmienić je w rzeczywistość!  Weź udział w II edycji konkursu "Zestaw marzeń" i zgarnij atrakcyjne nagrody od Ceneo.pl. Poznaj szczegóły!

Marzy ci się altana z eleganckim, wiklinowym zestawem albo ogród zaaranżowany na małą siłownię? Marzenia najlepiej realizować, ale czasem warto się nimi też podzielić. Chociażby w ramach konkursu "Zestaw marzeń". Druga edycja konkursu, którego organizatorem jest serwis Ceneo.pl wystartowała 15 lutego i potrwa do 29 lutego 2016 roku.

Zasady konkursu "Zestaw marzeń"

Wejdź na stronę www.ceneo.pl/Zestawy i zaloguj się. Stwórz grafikę (zdjęcie lub kolaż) z produktów dostępnych na Ceneo.pl i zapisz go w formacie .bmp, .png, .jpeg. Grafika powinna mieć wymiary 850×567 pikseli i maksymalny rozmiar 10 MB. Otaguj grafikę tagiem ZESTAWMARZEN i dodaj ciekawe uzasadnienie dla stworzonego zestawu, w tym swoje marzenie.

DOKŁADNY OPIS, INSTRUKCJĘ SKŁADANIA ZESTAWÓW ORAZ REGULAMIN KONKURSU ZNAJDZIESZ NA STRONIE WWW.ZESTAWMARZEN.CENEO.PL.

Biorąc udział w konkursie “Zestaw marzeń”, tworząc swój zestaw z najlepiej dobranymi produktami i dodając najciekawsze uzasadnieniem swojego wyboru, masz szansę wygrać:

  • nagroda I stopnia – aparat Fuji Instax Mini 8 wraz z zestawem do 10 zdjęć
  • nagroda II stopnia – 2 x bon o wartości 100 zł do e-sklepu 9design.pl.
  • nagroda III stopnia – 3 x bon o wartości 50 zł do e-sklepu empik.com.
  • Nie czekaj i weź udział w zabawie. Szczegóły konkursu znajdziesz na stronie: www.zestawmarzen.ceneo.pl.

    Autor: Sylwia Stwora