Data publikacji:

CENEOSTOKI w Zieleńcu

Lekcje jazdy na nartach pod okiem profesjonalnych instruktorów, tor curlingowy, pokazy rzeźb lodowych oraz apres ski w postaci rozgrzewającej zabawy przy tanecznej muzyce - tak może wyglądać wasz ostatni weekend lutego. Moc atrakcji znajdziecie w Zieleńcu, gdzie zagości akcja CENEOSTOKI.

Zieleniec będzie ostatnim przystankiem zimowego projekty CENEOSTOKI. To tam w weekend 27-28 lutego będą na was czekać zawodowi trenerzy narciarstwa. Najpierw pod ich czujnym okiem rozpocznie się rozgrzewka, a potem przejdziecie do lekcji, w czasie których ekpserci wyjaśnią wam zasady i techniki jazdy na nartach.

Po treningu będzie można się zrelaksować na wygodnym leżaku z kubkiem gorącej herbaty. Na „stokowiczów” czeka także tor curlingowy oraz tzw. Blink – urządzenie do badania refleksu. Na osoby odwiedzające stokową strefę Ceneo.pl czeka jeszcze jedna niespodzianka:  pokaz rzeźby lodowej Ice Masters!  O godzinie  12.0015.00  staniecie się świadkami ożywienia chłodnych, ogromnych brył lodowych i przeistoczenia ich w najpiękniejsze obiekty w całym Zieleńcu.

Podobnie jak w pozostałych miastach, CENEOSTOKI w Zieleńcu będzie obfitować w liczne konkursu z ciekawymi gadżetami do wygrania. Uwieńczeniem imprezy bedzie apres ski - muzyczna impreza w rytm największych hitów, które będą was rozgrzewać już od godziny 16.00. Apres ski odbędzie się zarówno w sobotę, jak i niedzielę.

Aby móc za darmo skorzystać ze wszystkich atrakcji podczas CENEOSTOKI w Zieleńcu, wystarczy pobrać na urządzenie mobilne aplikację Ceneo.pl i pokazać ją przy wejściu. Spokojnie, nawet gdy o tym zapomnimy, to w pobliżu CENEOSTOKÓW działać będzie WiFi, więc aplikację będzie można pobrać na miejscu.

To już ostatnia szansa na niezapomnianą zabawę z CENEOSTOKI. Szczegółowe informacje znajdziecie na www.stoki.ceneo.pl.

Autor: Sylwia Stwora