Data publikacji:

Sprzedajemy, bo chcemy pomóc! – Citroen 2CV od Ceneo.pl dla WOŚP

 Od 24 lat, każdego roku w styczniu cała Polska otwiera swoje serca i pomaga tym, którzy potrzebują tego najbardziej – chorym dzieciom i  osobom starszym. W tym roku po raz kolejny Ceneo.pl dołącza do Finału  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wystawia na aukcję swoją kultową „cytrynkę” – Citroena 2CV!

Unikatowe autko Ceneo.pl przez cały rok pracowało w kampaniach promocyjnych serwisu, jeszcze latem w ramach akcji „Ceneoplaże” przejechało całe polskie wybrzeże! Wystąpiło także w spocie reklamowym „Can’t touch this”. Zobaczcie sami, jak spisywało się na drodze!

Kultowy kształt nadwozia, dwusuwowy silnik typu „boxer”, zdejmowany dach, składane tylne siedzenie i pakowny bagażnik -  nowy właściciel z pewnością przeżyje z nim niejedną niesamowitą przygodę.

Jeśli chcesz zobacz wyjątkowe autko Ceneo, szukaj pomarańczowo-granatowej cytrynki 10 stycznia we Wrocławiu – szczegóły TUTAJ. Nie zapomnij o znaku rozpoznawczym: czerwonym serduszku!

Koniecznie powiadom swoich znajomych – być może wśród Twoich bliskich jest ktoś, kto od dawna marzył o własnej Cytrynie ;)