Data publikacji:

CENEOSTOKI w Zakopanem

Lekcje jazdy na nartach, tor curlingowy, pokazy rzeźb lodowych oraz apres ski w postaci rozgrzewającej zabawy przy tanecznej muzyce to tylko część atrakcji, jakie czekają na was najbliższy weekend w Zakopanem. Moc atrakcji do zimowej stolicy Polski zagości dzięki akcji CENEOSTOKI.

Zakopane będzie gościć CENEOSTOKI w weekend 20 – 21 lutego. W zimowej stolicy Polski będziecie mogli postawić pierwsze kroki na nartach lub udoskonalić swoje dotychczasowe umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy również pokażą wam, jak powinna wyglądać rozgrzewka przez jazdą.

Po zajęciach czeka na Was strefa relaksu, w której na wygodnych leżakach można raczyć się kubkiem gorącej herbaty. Głodni wyzwań będą mieli okazję skorzystania z toru curlingowego oraz tzw. Blinka – urządzenia do badania refleksu.

Poza tym, dzięki licznym konkursom, każdy zyska szansę na wygranie atrakcyjnych gadżetów. Po południu przyjdzie czas na większą integrację w trakcie imprezy muzycznej z najnowszymi hitami.

Aby móc za darmo skorzystać ze wszystkich atrakcji podczas CENEOSTOKI w Zakopanem, wystarczy pobrać na urządzenie mobilne aplikację Ceneo.pl i pokazać ją przy wejściu. Spokojnie, nawet gdy o tym zapomnimy, to w pobliżu CENEOSTOKÓW działać będzie WiFi, więc aplikację będzie można pobrać na miejscu.

Zapraszamy wszystkich, którzy szukają pomysłu na niezapomniany weekend. Szczegółowe informacje znajdziecie na www.stoki.ceneo.pl.

Autor: Sylwia Stwora