Kreta last minute. Wakacje na greckiej wyspie 

Największa grecka wyspa przyciąga turystów przede wszystkim przepięknymi, piaszczystymi plażami, a także starożytnymi zabytkami. Znakomita pogoda na krecie sprzyja pieszym wędrówkom po górskich szlakach. Kreta last minute to gwarancja pewnej słonecznej pogody oraz  niezapomnianych atrakcji. 

kreta last minute
Kreta nie bez powodu nazywana jest królową greckich wysp. Atrakcje Krety są jedyne w swoim rodzaju. Świetnie zachowane ruiny pałaców minojskich pozwalają poznać bogatą historię tego miejsca oraz wykonać niepowtarzalne zdjęcia. Na Krecie jest co zwiedzać, dlatego gwarantujemy, że nie będziesz się nudził ani przez minutę!


Najlepsze oferty last minute na Krecie 

Ceny wczasów na Krecie nie są wygórowane i za mniej niż 2000 złotych znajdziesz oferty w czterogwiazdkowych hotelach z pełnym wyżywieniem. Zazwyczaj takie obiekty są położone blisko plaży, co dodatkowo sprzyja wypoczynkowi. Jeśli zdecydujesz się na Kretę w opcji last minute to za ofertę w pakiecie all inclusive zapłacisz jeszcze mniej. Warto polować na takie oferty, bo biura podróży często organizują wyprzedaże, które umożliwiają zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy. 

Standardy hoteli na greckiej Krecie są bardzo wysokie. Wczasy na Krecie nie ograniczają się wyłącznie do plażowania. Hotele oferują rozmaite animacje oraz atrakcje przygotowane z myślą o swoich gościach. W pobliskich miasteczkach poczujesz prawdziwy grecki klimat.  

Chania Kreta. Oferty last minute 

Chania to bardzo urokliwe miasteczko na Krecie położone na północno-zachodnim wybrzeżu. Chania przyciąga turystów głównie wąskimi, bardzo urokliwymi uliczkami, targowiskiem z lokalnymi produktami, ale również wspaniałą latarnią morską. Najtańsze wycieczki last minute do drugiej co do wielkości miejscowości na Krecie kosztują już od 1300 złotych w czterogwiazdkowym hotelu na 7 dni. 

Kreta Hersonissos. Oferty last minute 

Hersonissos na Krecie to kolejne znakomite miejsce do wypoczynku i zwiedzania. Jeśli chciałbyś pospacerować przy szumie morskich fal, to znajdziesz tam promenadę z fenomenalnym widokiem na okolicę. Hersonissos jest typowo turystycznym punktem, dlatego nie brakuje tam lokalnych restauracji, barów, czy wypożyczalni samochodów. Oferty last minute, all inclusive na Krecie w pięciogwiazdkowym hotelu kosztują około 2200 złotych za pobyt na 7 dni. Wybierając Hersonissos z pewnością nie będziesz żałował. 

Malia Kreta. Oferty last minute 

Na wschodniej części Krety znajduje się Malia. Ten kierunek w szczególności powinien zainteresować osoby nastawione typowo na wypoczynek. Piaszczysta plaża z wydmami jest jedną z popularniejszych atrakcji Krety. Kilka kilometrów od centrum miejscowości znajdują się ruiny jednego z minojskich pałaców. Planując wczasy na Krecie, a konkretniej w Malii na nudę nie będziesz mógł narzekać. Ze względu na bardzo dobrą lokalizację ceny hoteli są nieco wyższe, jednak w zamian otrzymujesz najwyższy standard i plażę znajdującą się nieopodal hotelu. Dobrze oceniane hotele w Malii kosztują około 3000 złotych przy formule all inclusive na 7 dni. 

Wczasy all inclusive na wyspie Kreta 

Chciałbyś trochę pozwiedzać i trochę odpocząć na plaży w blasku słońca? W takim razie nie zastanawiaj się długo i wybierz Kretę. Last Minute w połączeniu z formułą all inclusive pozwala wyjechać na wakacje nie wydając przy tym majątku. Wysoki standard charakteryzuje grecką kretę. Podczas swojego wypadu poznasz lokalną kulturę i odkryjesz niesamowite potrawy, jakie przygotowali mieszkańcy tego urokliwego miejsca. Za zaoszczędzone pieniądze wykupisz wycieczki fakultatywne. Kreta skrywa sporo ciekawych atrakcji, które lokalni przewodnicy pomogą ci odkryć. 

Jakie hotele na Krecie w Grecji? 

Tak naprawdę najlepsze hotele na wyspie Kreta są w standardzie cztero i pięciogwiazdkowym. Różnica w cenach jest na tyle mała, że warto dopłacić i cieszyć się bardzo wysokim standardem i pełnym wyżywieniem. Infrastruktura i baza hotelowa to nie tylko baseny, ale również place zabaw dla dzieci, odnowa biologiczna i animacje dla turystów. 

Atrakcje na Krecie

Do Atrakcji na Krecie należy zaliczyć nie tylko zabytki, ale również całe bogactwo kulturowe. Zróżnicowane górskie szlaki dla fanów aktywnego wypoczynku będą nie lada gratką. Spora ilość ścieżek jest na tyle łatwa, że pokonasz je bez większego przygotowania. Pamiętaj jednak, że w wyższych partiach gór jest dużo chłodniej, dlatego warto zabrać ze sobą coś ciepłego. 

Kreta - wycieczki fakultatywne 

Oferta wycieczek fakultatywnych na Krecie jest bardzo bogata. Dlaczego warto zdecydować się na taką formę spędzania wolnego czasu? To przede wszystkim komfort, który pozwala skupić się wyłącznie na zwiedzaniu. Nie musisz martwić się o wypożyczanie samochodu, czy zakup dodatkowych wejściówek. Wycieczki na Krecie to nie tylko zabytki, ale również turystyka górska. 

Zdjęcie: Envato Elements