Data modyfikacji:

Koncerty w Gdańsku 2020 to okazja do spotkania z największymi gwiazdami! Sprawdź kto wystąpi w tym roku

Gdańsk budzi się do życia, dzięki czemu każdy fan muzyki na żywo ponownie będzie mógł chodzić na ulubione koncerty. Nadmorskie miasto jest jednym z najważniejszych miejsc na kulturalnej mapie Polski. To tutaj znajdują się takie obiekty jak Ergo Arena czy Filharmonia Bałtycka, w których prezentowane są występy największych gwiazd z Polski i ze świata. Koncerty w Gdańsku są bardzo zróżnicowane, dlatego każdy znajdzie tu interesujące go wydarzenia. W Gdańsku wystąpili już między innymi Morcheeba, Ray Wilson, Elton John czy Rod Stewart.

koncerty w gdańsku 2020

W tym roku nie zabraknie muzycznych niespodzianek. Chociaż większość koncertów zagranicznych wykonawców zostało przeniesionych na przyszły rok, polscy wykonawcy zadbają o dobre nastroje publiczności. Każdego kogo interesuje hasło koncerty Gdańsk na pewno będzie zadowolony z faktu, że w tym roku na scenie zobaczyć będzie można wiele znanych osób.

Julia Pietrucha - 27 września, Filharmonia Bałtycka

Julia Pietrucha to artystka, która znana była wszystkim przede wszystkim za sprawą telewizji. Rozpoznawalność przyniosła jej główna rola w serialu „Blondynka”, który zdobył wielu fanów. Artystkę można było zobaczyć jeszcze w kilku popularnych produkcjach. Jednak w pewnym momencie swojej kariery postanowiła skupić się na karierze wokalnej i wyszło jej to świetnie! Utwory Julii mają w sobie nutę nostalgii, relaksują i każdego wprawią w dobry humor. Już niedługo jfani będą się mogli o tym przekonać podczas koncertu w Gdańsku.

Agnieszka Chylińska – 17 października, Ergo Arena

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek. Kiedyś liderka zespołu O.N.A., swoim stylem bycia wzbudzała wiele emocji. W 2009 roku właścicielka mocnego i energetyzującego głosu rozpoczęła karierę solową. Zaskoczeniem dla wszystkich było, że jej debiutancka płyta Modern Rocking stylistycznie nawiązywała do nurtu pop i dance. Jej kariera solowa nabrała tempa, a artystkę można było usłyszeć w całej Polsce. Tak też jest dzisiaj. Koncert w Gdańsku będzie częścią trasy Agnieszka Chylińska "Warto było szaleć tak!" 25 lat na scenie. Podczas koncertu na pewno nie zabraknie wielkich emocji!

Irena Santor - 15 listopada, Filharmonia Bałtycka

Irena Santor to bez wątpienia królowa polskiej piosenki. Stworzyła ponad tysiąc utworów, z których wiele stało się przebojami. Należą do nich „Tych lat nie odda nikt”,„Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”,„Embarras”. Jest właścicielką kryształowo czystego głosu, dzięki któremu zdobyła wielkie grono fanów. Uwielbiana przez słuchaczy w każdym wieku, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Aby świętować ten fakt z publicznością wyrusza w wyjątkową trasę koncertową - JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem. Podczas koncertu w Gdańsku będzie można usłyszeć największe przeboje gwiazdy oraz jej nowe utwory.

Natalia Przybysz - 25 października, Klub B90

Natalia Przybysz to artystka, która zjednała sobie serca fanów dojrzałymi tekstami. Karierę solową rozpoczęła w 2006 roku, wcześniej znana była z zespołu Sistars. Debiutancki album stworzyła razem z producentem muzycznym Envee, który był początkiem jej popularności. Występy Natalii Przybysz cieszą się dużym zainteresowaniem w całej Polsce. Podczas koncertu w Gdańsku będzie można usłyszeć jej największe przeboje. Artystka zadbała też o scenografię, która dopełni klimatu wydarzenia.

Bilety na koncerty w Gdańsku, gdzie warto je kupić?

Obecnie najbardziej popularne są bilety przez internet. Oprócz tego, że pozwalają zaoszczędzić czas, są w wygodnej cyfrowej formie, którą ma się zawsze przy sobie. W Polsce coraz większym zainteresowaniem cieszą się bileterie, w których można znaleźć interesujące wydarzenia. Dzięki nim każdy może być na bieżąco z imprezami organizowanymi w Polsce czy wybranym mieście. Informują też o startach sprzedaży najważniejszych koncertów w Polsce. Bileterie oferują vouchery, które są idealnym pomysłem na prezent, albo opcją dzięki której szybko można zdobyć bilet przez internet wpisując np. hasło koncert w Gdańsku bilety.

Tekst: materiały prasowe