Data modyfikacji:

Jesień z eBilet: koncerty, spektakle i wyjątkowy czas dla każdego

Pandemiczna przerwa we wszelkiego rodzaju wydarzeniach kulturalnych była z pewnością odczuwalna przez wszystkich miłośników imprez masowych. Poznaj najatrakcyjniejsze koncerty i spektakle 2021, organizowane w ramach akcji Jesień z eBilet!

jesień z ebilet

Brodka i Maciej Maleńczuk

Monika Brodka - artystka jest z pewnością znana każdemu miłośnikowi art popu, Męskiego Grania i nietuzinkowego brzmienia. Jesienne miesiące sygnowane będą nazwiskiem artystki, w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album BRUT, który przepełniony został wspomnieniami z przeszłości wokalistki.

Pozostając w klimacie rockowym, grzechem byłoby nie wspomnieć o trasie koncertowej legendarnego Macieja Maleńczuka. Artysta zaprezentuje przeboje, dzięki którym zyskał największą sympatię publiki, oprawione odnowioną aranżacją dzięki Rhythm Section.

Scorpion's Song Symphonic - nowa aranżacja legendarnych przebojów

Jesień z eBilet to również wydarzenia Scorpion's Song Symphonic, w ramach których wystąpią Hurricane Orchestra, a także perkusista Skorpionów z 19-letnim doświadczeniem - Herman Rarebell! Muzyczne spotkanie z artystą i twórczością zespołu w m.in. Wrocławiu, Krakowie i Białymstoku jest bez wątpienia obowiązkowym punktem dla wszystkich fanów!

Pierwsza symfoniczna trasa Narodowej Orkiestry Dętej

W oderwaniu od rockowych klimatów, jesiennym wydarzeniem, na które warto zwrócić uwagę jest Pierwsza symfoniczna trasa Narodowej Orkiestry Dętej. Zaprezentowanie największych muzycznych dzieł będzie bez wątpienia szczególnym wydarzeniem dla każdego melomana - miłośnika Planety Mars Gustava Holst, a także Błękitnej rapsodii.

Waitress, czyli słodka opowieść o wolności

Dla wszystkich fanów musicali teatru ROMA przygotowana została kolejna opowieść, przenosząca widza do legendarnej Tartowni Joe'go. Musical Waitress to szczególna historia kobiety, pragnącej wyrwać się z nieudanego małżeństwa, opatrzona utworami podkreślającymi nastrój panujący na scenie. 21-wszy musical w teatrze ROMA jest idealnym rozwiązaniem na chłodne, jesienne wieczory!

Kapitan Żbik i żółty saturator oraz Niezwyciężony

Kapitan Żbik i żółty saturator to opowieść doskonale łącząca realia lat 70. z nowoczesnymi środkami teatralnego wyrazu. Poznaj historie kultowego bohatera komiksów o Janie Żbiku, w charakterystyczny sposób przedstawiającą roztańczoną Warszawę lat 70.!

Która cecha jest niezwyciężona w człowieku? Na to, i wiele innych pytań odpowiada spektakl teatru 6.piętro - "Niezwyciężony"! Sztuka opowiada o poczuciu zagubienia współczesnego świata, a także bohaterów ze swoimi słabościami. W rolach głównych występują Agnieszka Grochowska, Bartłomiej Topa oraz Szymon Bobrowski, którzy bez wątpienia pozostawią widza w poruszonym, zainspirowanym nastroju.

Tekst: ebilet.pl