Data modyfikacji:

Audioriver Festival 2021- Zapoznaj się z ważnymi informacjami przed wydarzeniem!

Audioriver Festival to cykliczny festiwal dla fanów muzyki elektronicznej. Organizowany jest od 2006 roku i każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Pierwsze dwie edycje były bezpłatne dla widzów. W 2008 roku zostało to jednak zmienione i obecnie pobierane są opłaty za wstęp. Co warto wiedzieć o tym festiwalu? Kiedy Audioriver Festival 2021?

audioriver 2021

Kiedy Audioriver Festival 2021?

Organizatorzy przedsięwzięcia, jakim jest Audioriver Festiwal, postanowili przedłużyć wydarzenie! Obecnie w sprzedaży są karnety na 4-dniowy festiwal, który będzie nie lada gratką dla prawdziwych fanów muzyki elektronicznej typu open-air. Data festiwalu została jednak zmieniona i odbędzie się on 23-25 lipca 2021 roku! Warto zaznaczyć, że w tym roku przewidywany był jubileusz Audioriver, jednak zostanie on przeniesiony na rok 2021 ze względu na pandemię Covid-19. Oznacza to, że Audioriver swoje urodziny będzie obchodzić w przyszłym roku. Miejscem festiwalu ma być Płock, natomiast pewne zmiany mają nastąpić w kwestiach związanych z czasem trwania festiwalu. Władze postanowiły na jego przedłużenie! 

Zmiany w organizacji Festiwalu

W odróżnieniu od ubiegłych lat, władze postanowiły na wprowadzenie zmian dotyczących długości trwania festiwalu. Obecnie w sprzedaży na ebilet.pl są karnety 4-dniowe obejmujące weekend 23-25.07.2021 oraz dodatkowe wydarzenie o nazwie Sun/Day Recepta, które zaplanowane jest na 1 sierpnia. Warto jednak zaznaczyć, że zakup biletu jednodniowego na 1 sierpnia możliwy jest wyłącznie dla osób, które zakupiły bilety na weekend Audioriver. To opcja dla osób, które mimo zmiany daty postanowiły zachować bilety i nie rezygnować z ich kupna. W e-mailu otrzymały specjalny kod znajdujący się za kodem kreskowym. Aktywacja kodu będzie ważna przez 72 godziny. 

Gdzie kupić bilety na Audioriver Festival 2021?

Zakup biletów to zwykle niezwykle gorący temat dla fanów danego wydarzenia. Nie inaczej jest z festiwalem Audioriver, który każdego roku zrzesza ogromne ilości ludzi będących fanami muzyki elektronicznej typu open air. Bilety na audioriver festiwal kup na ebilet.pl, aby zyskać pełną gwarancję, że pochodzą one ze sprawdzonego, oficjalnego źródła. Wystarczy wejść na stronę w zakładkę Audioriver Festiwal 2021, aby dokonać zakupu. Przed zakupem warto zapoznać się z cenami za poszczególne karnety, aby wybrać najlepszą wersję dla siebie. To możliwość zakupu bilety na wydarzenie bez wychodzenia z domu. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo czasu i zyskać najwyższej jakości zabawę. 

 Tekst: materiały prasowe