Data modyfikacji:

Artysta też Człowiek! – najlepsze koncerty VOD z eBilet.pl

100 wywiadów, 100 szczerych rozmów i 100 najpiękniejszych koncertów – rusza nowy projekt online. Aktualna rozpiska koncertowa dostępna na eBilet.pl

artysta też człowiek

Z tęsknoty za publicznością, z potrzeby grania koncertów, z wewnętrznej niepohamowanej energii i radości tworzenia! Z tego narodził się najpierw pomysł, a później projekt, który startuje już 1 września.

Artysta też człowiek. Człowiek bywa głodny, a artysta jest głodny koncertowania. W odpowiedzi na kryzys w branży muzycznej i koncertowej rusza inicjatywa „Artysta też Człowiek”. 1 września rozpocznie swoją emisję cykl wywiadów oraz koncertów nagrywanych z polskimi twórcami, którzy dzięki tej inicjatywie nie tylko wrócą do kontaktu ze słuchaczami (a ci drudzy dowiedzą się co słychać u Artystów, których lubią), ale także zagrają płatny koncert, który - tak jak każda praca – zasili ich budżet.

W roli prowadzącej zobaczymy Anię Karwan, która dzięki swojemu doświadczeniu na scenie, ale i w pracy z Artystami, doskonale wie, jak do nich dotrzeć oraz rozumie obecną sytuację na rynku muzycznym.

Na czym to polega?

W dniu premiery transmitowany jest najpierw wywiad z Artystą, a następnie koncert, który został zarejestrowany wcześniej. Po premierze wyłącznie wywiad będzie dostępny na YouTube. Pierwsze 3 minuty koncertu będą dostępne za darmo, aby obejrzeć całość, należy wykupić bilet za pośrednictwem serwisu ebilet.pl. Od chwili wykupienia dostępu na dany koncert, masz 24 h na to, aby wykorzystać swój unikatowy kod. Ważne podkreślenia jest to, że Gość może wykupić bilet dostępu na dowolny koncert, który został już wyemitowany, nie tylko na ten, który ma danego dnia swoją premierę. Tak więc jeśli przegapiłeś występ sprzed kilku lub kilkunastu dni albo dowiedziałeś się o nas dopiero teraz – nie ma problemu!

Do projektu dołączyli już: Feel, Adam Sztaba, Elektryczne Gitary, Reni Jusis, Varius Manx, Grzech Piotrowski, IRA, De Mono, Basia Wrońska, Renata Przemyk i John Porter, ale to dopiero początek długiej listy, na której znajdą się wspaniałe Gwiazdy polskiej sceny muzycznej.