Data publikacji:

Sky Tower Run 2015

Imprezy biegowe niejedno mają oblicze. Jeżeli znudziły Ci się standardowe biegi dystansowe lub chciałabyś spróbować czegoś nowego, to zapraszamy do Wrocławia na drugą edycję zawodów towerrunningowych Sky Tower Run 2015. Sobota 23 maja może zmienić Twoje podejście do biegania!

Towerrunning to bardzo popularna na świecie zabawa biegowa. Śmiałkowie stają przed zadaniem jak najszybszego wspięcia się po schodach na szczyt wieży. Nie należy on do najłatwiejszych dyscyplin. Większość unika chodzenia po schodach, a co dopiero wbiegania! Tym bardziej ekscytująca jest sama zabawa. Będziecie mogli się o tym przekonać już 23 maja we Wrocławiu podczas zawodów Sky Tower Run 2015.

Podczas drugiej już edycji uczestnicy będą wbiegać na jeden z najwyższych budynków w Polsce. Zawodnicy mają do pokonania 1142 schody, czyli 49 pięter! Dodatkowym wyzwaniem jest możliwość pobicia zeszłorocznego, zwycięskiego wyniku (6 min 22 s). Pierwszy zawodnik startuje o godzinie 10 z poziomu zero. Wszystkich śmiałków zagrzewać do boju będą Maciej Kurzajewski, Bożydar Iwanow oraz mistrz towerruningu, Piotr Łobodziński.

W zawodach mogą wziąć udział osoby pełnoletnie (kobiety i mężczyźni), które dokonają rejestracji oraz uiszczą opłatę startową. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne!

Więcej informacji, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie http://galeria.skytower.pl/run.html.