Data publikacji:

Przegląd odżywek białkowych dla sportowców

Pomagają w budowaniu mięśni, uzupełnianiu składników odżywczych oraz regeneracji komórek i tkanek po ciężkim wysiłku fizycznym. Oto przegląd odżywek białkowych dla sportowców, które w bardziej efektywny pozwalają osiągać wymarzoną sylwetkę.

Produkt na bazie pełnowartościowych białek zwierzęcych. W składzie znajdziemy m.in. kazeinę micelarną, białko jaja czy peptyd glutaminowy. Gwarantuje wysoki anabolizm białek mięśniowych do 5 godzin po spożyciu za sprawą długiego czasu trawienia składników. Odżywka białkowa przeznaczona jest dla osób, które chciałyby zwiększyć przyrost wysokiej jakości masy mięśniowej.

Odżywka zawiera sześć frakcji białek, do których dodano również glutaminę oraz olej MCT, co stanowi doskonałe źródło energii. Produkt charakteryzuje się dobrą rozpuszczalnością i przyjemnym smakiem. Można go rozcieńczać z wodą mineralną lub porcją mleka. Zaleca się spożywanie do 3 porcji dziennie w zależności od indywidualnych potrzeb.

Odżywka białkowa z czystej serwatki wzbogacona anaboliczną l-glutaminą. Dostarcza 80 proc. najwyższej jakości protein. Sprawdzi się w przypadku sportowców uprawiających sporty siłowe, ukierunkowane na wzrost masy mięśniowej. Produkt stosować należy trzy razy dziennie w postaci 2-3 łyżek stołowych.

Produkt w swoim składzie zawiera aminokwasy rozgałęzione, d-pinitol oraz saponiny steroidowe. Stosowany jest w postaci kapsułek, które należy obficie popijać wodą (maksymalna ilość dopuszczalna w ciągu dnia to 5 tabletek). Odżywka przyczynia się do wzrostu mięśni poprzez pobudzanie anabolizmu białek.

Odżywka opiera się na koncentracie białka serwatkowego, który jest bogatym źródłem protein zwierzęcych. Produkt bardzo szybko się rozpuszcza, ma dobry smak i stymuluje prowadzące do rozbudowy masy mięśniowej procesy anaboliczne. W swoim składzie zawiera także aminokwasy, które są niezbędne do kształtowania włókien mięśniowych.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Sylwia Stwora