Data modyfikacji:

Letnie festiwale 2021 - zabawa w towarzystwie ulubionych wykonawców razem z eBilet

Upalne wakacje stanowią idealną okazję do spędzenia czasu w gronie najbliższych, jednocześnie zażywając relaksu na świeżym powietrzu. Wielomiesięczna przerwa w imprezach kulturalnych dodatkowo wzmocniła chęć zabawy na koncertach ulubionych artystów, których atmosfera na długo pozostanie w pamięci uczestników. Lato z eBilet to wyjątkowy czas festiwali, w ramach których wystąpią topowi polscy wykonawcy, powracając tym samym do grania na żywo! Odmienne gatunki muzyczne, niezapomniane chwile i zabawa do samego rana - odkryj połączenie wszystkich powyższych elementów w wakacyjnych wydarzeniach 2021!

letnie festiwale 2021

Lato w Plenerze - wybudzenie z koncertowego przestoju!

8 miast i połączenie gatunków muzycznych od rapu po dance i pop, czyli powrót wakacyjnych koncertów w ramach festiwalu Lato w Plenerze! Gorące wieczory urozmaicone muzyką topowych polskich wykonawców z pewnością uczynią te wakacje najlepszymi z możliwych. Wystąpią m.in. Kizo, Stachursky, Żabson, Lady Pank i grupa OIO. Dodatkowo do całego projektu dołączyła także Margaret, która zagości w Warszawskiej Scenie Letniej Progresji już 24 lipca.

Plenerowe koncerty WrocLove Summer Stage i OFF Country Club

Jeżeli chodzi o letnie festiwale we Wrocławiu, z pewnością w ich skład wchodzi magiczny WrocLove Summer Stage! Od 15 lipca do 19 sierpnia, czołowi polscy artyści reprezentujący rozmaite gatunki muzyczne. Fani bluesa i rocka będą mieli okazję do wspólnej zabawy z zespołem Dżem, przy legendarnych hitach "Wehikuł czasu" czy "Cegła". Na letniej scenie w Parku na Wyspie usłyszymy również Ralpha Kaminskiego, Nocnego Kochanka, a także zespół IRA.

Program odbywającego się od 6 do 8 sierpnia festiwalu OFF Country Club to nie tylko niezapomniane koncerty, ale również spotkania w Kawiarni Literackiej. Wyjątkowym gościem będzie Quebonafide, którego ostatni, kontrowersyjny album "Romantic Psycho" już diamentowa. Oprócz niego, swoją obecnością zaszczycą Artur Rojek, Mitch & Mitch oraz Monika Bordka.

Wschód Piękna - odkryj nowe doznania muzyczne

Festiwale 2021 to także wydarzenia galowe, których najlepszym reprezentantem jest Wschód Piękna, prowadzony osobiście przez Grzecha Piotrowskiego. Od 30 lipca do 1 sierpnia w olsztyńskim Beescamp zagrają m.in. Alchemik Big Band, Arek Grygo oraz Ola Jarosińska. Na ten szczególny festiwal czekają wszyscy miłośnicy sztuki oraz ambitnej rozrywki, pozwalającej na chwilę oderwać się od codzienności.

12 Godzin Serce Mazur dla transplantologii i kardiochirurgii

12 Godzin Serce Mazur to wyjątkowy cykl koncertów wspierających polską transplantologię i kardiochirurgię. Już 25 lipca w Amfiteatrze w Mrągowie zagrają tacy artyści jak Patrycja Markowska. Natalia Nykiel i H.L.A.4, wspierając szczytny cel ratujący ludzkie życie.

Tekst: materiały prasowe