Data modyfikacji:

Co jest grane? Najlepsze wydarzenia 2020, które odbywają się we wrześniu

Wrzesień 2020 to czas, w którym wydarzenia kulturalne ponownie zaczynają umilać czas wszystkim fanom koncertów i kina. Wydarzenia te będą wspaniała okazją do oderwania się od codzienności i zobaczenia na żywo ulubionych artystów. Co zobaczyć we wrześniu?

co jest grane wrzesień 2020

Koncerty wrzesień 2020. Kto wystąpi i gdzie odbędzie się koncert?

Wszyscy miłośnicy muzyki wykonywanej na żywo będą mile zaskoczeni ilością koncertów. We wrześniu na scenie wystąpią takie gwiazdy jak Krzysztof Zalewski, który promować będzie swoją najnowszą płytę Zabawa. Jej premiera przypada na 18 września. Z tej okazji artysta przygotował dla fanów kilka niespodzianek! Jedną z nich jest premierowy koncert, który odbędzie się w  warszawskim klubie Praga Centrum. Gdzie kupić bilet na koncert Krzysztofa Zalewskiego? Między innymi w serwisie eBilet, jednak ich liczba jest mocno ograniczona.

Kolejną propozycją na spędzenie czasu wśród najlepszych dźwięków jest cykl koncertów Lato na Fortach. Koncerty odbywają się w Krakowie i dostarczą wielu pozytywnych emocji. Już 13 września w Klubie Forty Kleparz wystąpi Maria Peszek. Cztery dni później 17 września Paweł Domagała, który oprócz kariery muzycznej na swoim koncie ma wiele ról teatralnych i filmowych.

20 września scenę przejmie zespół IRA, który awansował do czołówki polskiego rocka, a ich utwory takie jak Ona jest ze snu czy Taki Sam śpiewała cała Polska. Cykl koncertów w Krakowie zamknie występ zespołu Happysad, który zjednał sobie serca polskiej publiczności i od wielu lat utrzymuje się w czołówce najbardziej popularnych zespołów.

Kino repertuar 2020, na co się wybrać we wrześniu?

Premiery kinowe 2020 z ebilet.pl każda osoba, która lubi oglądać filmy na dużym ekranie. Kina wznowiły swoją działalność. Przygotowały też wiele propozycji, które zaskoczą, a niekiedy doprowadzą do łez. Pewne jest jedno – pozwolą na spędzenie czasu w otoczeniu doborowej gry aktorskiej. W kinach takich jak Multikino czy Helios będzie można obejrzeć filmy w bardzo komfortowych warunkach. Na ekranach prezentowane będą takie filmy jak między innymi film akcji Tenet Chrtistophera Nolana, 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy, który opowiada o życiu Tomasz Komendy skazanego na 25 lat więzienia za zabójstwo nastolatki. Produkcja jest debiutem reżyserski Jana Holoubka.

Gdzie kupić bilety do kina? Opcji jest kilka, można je nabyć w klasyczny sposób tuż przed wybranym seansem. Kolejną opcją jest zakup biletu online na wybrany film lub bilet w formie vouchera, który umożliwia obejrzenie dowolnego filmu w dowolnym czasie.