Data publikacji:

Aktywne Walentynki 2016 - jak je spędzić?

Romantyczna kolacja we dwoje w restauracji czy w domowym zaciszu bądź wyjście do kina. A do tego pluszowe misie, czekoladki, kartki, kwiaty – oczywiście, wszystko obowiązkowo z dodatkiem czerwonych serduszek i napisu „Kocham Cię”. Jak zwykle w Walentynki wieje nudą? Jeśli oboje z partnerem/partnerką lubicie aktywny tryb życia, tym razem możesz zaskoczyć swoją drugą połówkę pomysłem spędzenia Dnia Zakochanych tak, jak lubicie – aktywnie i nietuzinkowo.

Trening we dwoje

Bycie FIT to wasze motto życiowe, ale z różnych powodów dotychczas nie mieliście okazji razem potrenować? Walentynki do doskonała okazja na trening we dwoje. Coraz więcej klubów fitness właśnie na 14 lutego przygotowuje oferty specjalnych zajęć dla par. Joga, Krav Maga, crossfit, trening obwodowy dla dwojga, trampoliny... – dobierz formę wysiłku fizycznego do waszych wspólnych upodobań i zadbajcie razem o świetną kondycję oraz dobre zdrowie.

Escape room z inną parą

Aby wydostać się z zamkniętego pokoju, bedziecie musieli rozwiązań kilka zadań

W Walentynki niekoniecznie zależy Wam na byciu wyłącznie dla siebie? Macie dobrych znajomych, którzy również są dalecy od spędzenia święta zakochanych w domu czy  w zatłoczonym kinie? Wybierzcie się we czwórkę do escape roomu. W Polsce ta forma rozrywki polegająca na wydostaniu się z zamkniętego pokoju w określonym czasie działa w m.in. Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy, Łodzi, Trójmieście, Poznaniu i Krakowie oraz we Wrocławiu. Do dyspozycji są różnego typu pokoje, np. Garderoba Baletnicy, Twin Peak, Stacja Kosmiczna, Cela Więzienna czy Komisariat.

Taneczne Walentynki

Tango to jeden z najbardziej zmysłowych tańców, źródło: up-tango.com

Od dawna przymierzacie się do nauki tańca, ale natłok codziennych zadań uniemożliwia regularne treningi? Poszukaj walentynkowej oferty szkół tańca i zapisz Was na zmysłowe lekcje z np. rumby, jive'a, pasodoble, kizomby czy salsy cubany albo postaw na bardziej standardowe propozycje – tango, walc angielski, bachatę czy cha-chę. Zwykle oferta ma charakter jednodniowy lub formę zajęć weekendowych.

Walentynkowa wizyta w SPA

Aktywne Walentynki w SP to dobru posób na relaks we dwoje

W tym roku 14 lutego wypada w niedzielę, a więc możecie cały dzień poświęcić na aktywny wypoczynek, a jednocześnie relaks. Taką możliwość da wam wizyta w SPA, ggzie połączycie przyjemne z pożytecznym. W SPA czeka na was sauna, basen, jacuzzi, grota solna, masaże i zabiegi pielęgnacyjne.

Nocny piknik w górach

Wyznajecie zasadę – im bardziej nietypowo, tym lepiej, a przy okazji należycie do miłośników zdobywania górskich szczytów? Zapakujcie niezbędny sprzęt, odzież oraz przygotowaną wcześniej romantyczną kolację i wybierzcie się w nocy z soboty na niedzielę na górską wędrówkę w tereny, które dobrze znacie, ale dawno w nich nie byliście. Na szczycie urządźcie sobie nocny piknik w blasku świec. Uwaga! Przed wyjściem w góry sprawdźcie warunki pogodowe oraz komunikaty lawinowe na stronie TOPR-u oraz GOPR-u.

Szukasz ciekawego walentynkowego prezentu dla ukochanej osoby? Ciekawe propozycje znajdziesz TUTAJ.

Autor: Sylwia Stwora